Wizytę duszpasterską rozpoczynać będziemy w tygodniu od 1700 a kończyć około 2100, a w soboty od 1000 do około 1400.


Kartki z informacją o wizycie duszpasterskiej znajdują się w zakrystii. Prosimy mieszkańców wymienionych bloków o zabranie kartki z informacją do powieszenia na klatkach. Przekazanie tej informacji jest bardzo ważne, ponieważ parafianie wyjeżdżają w niedziele i nie wszyscy przychodzą do naszego kościoła.

Spotkanie rozpoczniemy modlitwą i poświęceniem mieszkania. Dzieci i młodzież szkolna są proszone o przygotowanie zeszytów do Katechezy. Na stole można ustawić krzyż, świecę, Pismo św. i naczynie z wodą święconą. Kapłana można poprosić o modlitwę w konkretnej intencji.

Ofiary składane przy okazji Wizyty Duszpasterskiej będą przeznaczone na spłatę inwestycji gruntownej renowacji kościoła i instalacji ogrzewania. Za ofiary, które będą złożone przy tej okazji już teraz składamy serdeczne podziękowanie.

Prosimy również osoby, które nie mogą przyjąć kapłana w zaproponowanym przez nas terminie o zgłoszenie się do kancelarii (osobiście bądź telefonicznie) lub zakrystii po Mszy św. w celu uzgodnienia innego terminu Wizyty Duszpasterskiej.

3-5 grudnia 2018

Poniedziałek, 3 grudnia

  • Księcia Józefa 1
  • Księcia Józefa (domki)

Wtorek, 4 grudnia

  • Księcia Józefa 2
  • Kosynierów 22
  • Kosynierów (domki)
  • Łokietka
  • Bema
  • Sowińskiego
  • Zawiszy
  • Wandy
  • Eustachego
  • Mieszka I
  • Dąbrowskiego
  • Kmicica
  • Ludwika
  • Piotrusia
  • Krystyny

Środa, 5 grudnia

  • Chrobrego
  • Trojdena
  • Anny Jagiellonki
  • Batorego
  • Danuty
  • Wojciecha
  • Ziemowita
  • Jana
  • Bolesława Mazowieckiego
  • Kasztanowa
  • Haliny

10-15 grudnia 2018

Poniedziałek, 10 grudnia

  • Ryszarda
  • Żółkiewskiego
  • Ireny
  • Focha
  • Grażyny
  • Barbary
  • Sylwestra

Wtorek, 11 grudnia

  • Edwarda
  • Andrzeja 2, 2A, 4, 4A, 4C, 4D

Środa, 12 grudnia

  • Andrzeja 6, 8, 10, 16, 16A, 18

Czwartek, 13 grudnia

  • Andrzeja 14, 20, 28
  • Andrzeja (domki)
  • Stawowa
  • PCK
  • Adama

Piątek, 14 grudnia

  • Ewy 7, 16, 20, 22, 22A
  • Pasażerska 3, 5

Sobota, 15 grudnia

  • Pasażerska 7
  • Pasażerska (domki)
  • Książąt Mazowieckich 6, 8, 10
  • Marii (domki)
  • Marii 7, 9, 11, 13

17-20 grudnia 2018

Poniedziałek, 17 grudnia 2018

  • Marii 15, 17
  • Wołowskiego (domki)
  • Letniskowa
  • Ceglana 3, 4, 6

Wtorek, 18 grudnia 2018

  • Ceglana 12, 14, 25
  • Ceramiczna (domki)
  • Ceramiczna 27

Środa, 19 grudnia 2018

  • Ceramiczna 6, 16
  • Cegielniana (domki)
  • Cegielniana 15
  • Srebrna 2, 4, 5, 6, 7, 9

Czwartek, 20 grudnia 2018

  • Srebrna 11, 24
  • Srebrna (domki)
  • Żwirowa
  • Przeskok
  • Zakątna (domki)
  • Zakątna 1, 2A, 2B

2-5 stycznia 2019

Środa, 2 stycznia 2019

  • Niklowa (domki)
  • Niklowa 4, 5
  • Polna (domki)
  • Komorowska (domki)

Czwartek, 3 stycznia 2019

  • Polna 5
  • Komorowska 8, 8A
  • Targowa 6

Sobota, 5 stycznia 2019

  • Komorowska 6
  • Targowa 2, 2A

7-12 stycznia 2019

Poniedziałek, 7 stycznia 2019

  • Targowa 4
  • Wołowskiego 2

Wtorek, 8 stycznia 2019

  • Armii Krajowej (domki)
  • Armii Krajowej 9, 22, 24, 26, 28

Środa, 9 stycznia 2019

  • Armii Krajowej 30, 32, 34, 36, 39, 43

Czwartek, 10 stycznia 2019

  • Armii Krajowej 45
  • Lipowa (domki)
  • Lipowa 1, 3, 5, 6

Piątek, 11 stycznia 2019

  • Lipowa 7, 8, 9, 10, 13

Sobota, 12 stycznia 2019

  • Lipowa 16, 19, 21, 23, 25, 42A, 42B

12-19 stycznia 2019

Poniedziałek, 14 stycznia 2019

  • Komorowska 4
  • Kraszewskiego 3, 4, 6, 7

Wtorek, 15 stycznia 2019

  • Kraszewskiego (kamienice)
  • Kraszewskiego 9, 10, 12, 13, 21

Środa, 16 stycznia 2019

  • Kraszewskiego 15, 30, 33
  • Kopernika 4

Czwartek, 17 stycznia 2019

  • Kraszewskiego 31
  • Kopernika 3, 6

Piątek, 18 stycznia 2019

  • Kopernika 5, 7, 8, 12

Sobota, 19 stycznia 2019

  • Kopernika 9, 11

21-26 stycznia 2019

Poniedziałek, 21 stycznia 2019

  • Kopernika 10

Wtorek, 22 stycznia 2019

  • Kopernika 13
  • Prusa 11

Środa, 23 stycznia 2019

  • Kopernika 15
  • Prusa 10

Czwartek, 24 stycznia 2019

  • Kopernika 17
  • Prusa 12

Piątek, 25 stycznia 2019

  • Prusa 35
  • Prusa 35B

Sobota, 26 stycznia 2019

  • Prusa 35A
  • Prusa 35C

28-31 stycznia 2019

Poniedziałek, 28 stycznia 2019

  • Prusa 62

Wtorek, 29 stycznia 2019

  • Prusa bez bloków
  • Prusa 39A
  • Prusa 74

Środa, 30 stycznia 2019

  • Prusa 60, 72, 76, 78

Czwartek, 31 stycznia 2019

  • Prusa 68, 82, 84, 90
  • Kościelna bez bloków

4-9 lutego 2019

Poniedziałek, 4 lutego 2019

  • Prusa 43

Wtorek, 5 lutego 2019

  • Kościelna 1 i 2
  • Hubala 7, 7A

Środa, 6 lutego 2019

  • Potulickiego
  • Berenta
  • Wojska Polskiego 16, 20, 25

Czwartek, 7 lutego 2019

  • Wojska Polskiego 27, 28

Piątek, 8 lutego 2019

  • Wojska Polskiego 29, 30

Sobota, 10 lutego 2019

  • Wojska Polskiego 31, 32, 33, 35
  • Sprawiedliwości 2 i 3

11-16 lutego 2019

Poniedziełek, 11 lutego 2019

  • Sprawiedliwości 4, 5, 14
  • Niepodległości 2

Wtorek, 12 lutego 2019

  • Niecała (kamienice)
  • Niecała 4, 15
  • Niepodległości 4, 6

Środa, 13 lutego 2019

  • Niepodległości 5, 9, 10, 12

Czwartek, 14 lutego 2019

  • Niepodległości 14, 16
  • Baśniowa 3

Piątek, 15 lutego 2019

  • Baśniowa 4, 5
  • Tomcia Palucha 4, 5

Sobota, 16 lutego 2019

  • Tomcia Palucha 6, 8, 10
  • Kubusia Puchatka 8, 9, 10, 11, 12

18-23 lutego 2019

Poniedziałek, 18 lutego 2019

  • Kubusia Puchatka 14, 16
  • Prusa 64
  • Słonia Trąbalskiego 3, 5, 7, 9

Wtorek, 19 lutego 2019

  • Słonia Trąbalskiego 11
  • Powstańców 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
  • Sobieskiego

Środa, 20 lutego 2019

  • Anielin 1
  • Parkowa
  • Owocowa
  • Różana
  • Miry Zimińskiej
  • Kościuszki (kamienice)

Czwartek, 21 lutego 2019

  • Kościuszki 47
  • Drzymały (kamienice)
  • Drzymały 17, 28
  • Radnych 9, 10

Piątek, 22 lutego 2019

  • Chopina (kamienice)
  • Chopina 2/4, 6, 9, 11

Sobota, 23 lutego 2019

  • Chopina 17, 23, 25, 27, 66/70, 74/78

24 lutego - 5 marca 2019

Poniedziałek, 24 lutego 2019

  • Przemysłowa bez bloków
  • Przemysłowa 6
  • Grafitowa 4, 6, 8
  • Szczęsna
  • Olszowa
  • Ołówkowa

Wtorek, 25 lutego 2019

  • Daszyńskiego
  • Mechaników 1
  • Reja
  • Apteczna

Środa, 26 lutego 2019

  • Obrońców Pokoju
  • Ołówkowa 1A, 1B, 1D

Czwartek, 27 lutego 2019

  • Ołówkowa 1C, 1E, 7, 15, 26, 44
  • Sienkiewicza

Sobota, 2 marca 2019

  • Sienkiewicza 5
  • Stalowa
  • Kolęda na indywidualne zaproszenie

Poniedziałek, 4 marca 2019

  • Kolęda na indywidualne zaproszenie

Wtorek, 5 marca 2019

  • Kolęda na indywidualne zaproszenie