• Urodzony 1 listopada 1957 r. w Rozdrażewie. Ukończył LO im. ks. Hugona Kołłątaja w Koźminie Wielkopolskim i Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie.
  • Święcenia kapłańskie otrzymał 29 maja 1983 r. z rąk Józefa Kardynała Glempa.
  • Wikariusz w parafiach:
    • 1983 – św. Wojciecha w Białej Rawskiej
    • 1984 – Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu
    • 1986 – św. Anny w Grodzisku Mazowieckim
    • 1989 – św. Aleksandra w Warszawie
  • 1989-2006 – Archidiecezjalny Duszpasterz Głuchoniemych i koordynator ds. komputeryzacji w Kurii Metropolitalnej Warszawskiej
  • 2006 – proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Pokoju w Warszawie
  • od 1 lipca 2008 – proboszcz parafii św. Kazimierza w Pruszkowie
  • od 2 grudnia 2017 – Dziekan Dekanatu Pruszkowskiego
  • od 29 marca 2018 – Kanonik Protektor Kapituły Kampinosko – Bielańskiej