KUPUJEMY BILETY NA SAMOLOT
Pierwszym ważnym krokiem do wyjazdu jest zakup biletów na samolot. Kupujemy je za pośrednictwem tego samego biura podróży, z którego korzysta ks. Tomasz Zaperty, nasz Diecezjalny Koordynator ŚDM. Bilety do Panamy i z Panamy będą nas kosztowały w granicach 4100-4700 zł plus koszt ubezpieczenia od rezygnacji z podróży w przypadku nieszczęśliwego wypadku (145 zł). Szacunkowy koszt biletu z Panamy do Gwatemali i z Gwatemali do Panamy będzie znany w najbliższym czasie.

Ubezpieczone przyczyny:
❍ Poważne obrażenia w wypadku, śmierć, nieoczekiwana i ciężka choroba
❍ Uszkodzenie protez
❍ Nietolerancja szczepionek
❍ Zwolnienie z pracy z przyczyn po stronie pracodawcy i ponowne zatrudnienie po okresie bezrobocia
❍ Znaczna szkoda w mieniu (od 8.000 PLN) osoby ubezpieczonej w wyniku zdarzenia losowego lub na skutek przestępczego działania osób trzecich

PROSIMY O POTWIERDZENIE WYJAZDU NA ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY DO PANAMY (2019) Z NASZĄ PARAFIĄ

W związku z tym, że bilety trzeba kupić jak najszybciej bardzo prosimy zainteresowane osoby o potwierdzenie wyjazdu z nami do 16 marca 2018 r.
Osoby potwierdzające prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej oraz wpłacenie zaliczki w wysokości 500 zł.

Tak jak informowaliśmy na naszym spotkaniu wyjazd będzie dofinansowany.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: [email protected]