Laski.Miejsce szczególne gdzie żyją ,uczą się i pracują  dzieci  i młodzież ,która nie widzi ,albo słabo widzi.Bielanki z naszej Parafii razem z s.Alicją i swoimi rodzicami pojechały ze spektaklem o św.Janie Pawle II.W przeddzień XIX Dnia Papieskiego.W atmosferze modlitwy,śpiewu i recytacji wzbogaciliśmy treść naszego spotkania z dyrekcją szkoły,gronem pedagogicznym,siostrami.Z wielkim zaangażowaniem ,nietypową historię Lasek zwiedziliśmy cmentarz i groby osób ze świata kultury,sztuki,literatury i osób duchownych i zakonnych.To wszystko stało się wielką chwilą i nie zapomnianym przeżyciem naszych serc.Laski ,symbol franciszkańskiego ubóstwa ,ale tez centrum laskowskiego życia.Kaplica jest stale otwarta i słoneczny dzień ,zapach żywicy oraz cisza zaprasza nas do środka.W centrum Ołtarz i Najświętszy Sakrament.Klękamy i powierzamy niebu dzienne sprawy.Czas wracać,próbujemy sfotografować dobro…Przez Krzyż do Nieba.