1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, a także wpłaty indywidualne, przeznaczone na spłatę inwestycji remontu i ogrzewania kościoła. Bóg zapłać.
  2. Spotkanie Wspólnoty Różańcowej dzisiaj (w niedzielę) o godz. 16.00 w dolnym kościele.
  3. Nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z nabożeństwem różańcowym dzisiaj (w niedziele) o godz. 17.00. Za udział w Gorzkich Żalach można zyskać we wszystkich kościołach w Polsce odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  4. Odbiór alb dla dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek w godz. 18.00–20.00 w dolnym kościele.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadgimnazjalnych w poniedziałek o godz. 19.30 w kościele.
  6. Godzina Uwielbienia” we wtorek od godz. 20.00.
  7. Zmieniamy dni urzędowania kancelarii parafialnej. Od tego tygodnia kancelaria parafialna będzie nieczynna w środy. W pozostałe dni kancelaria będzie czynna: w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 10.00 do 11.00 i od 15.00 do 17.00. W sobotę od 10.00 do 11.00.
  8. W środę przypada Święto Papieskie i 6. rocznica wyboru Papieża Franciszka na Stolicę świętego Piotra. Będzie to jednocześnie okazja do dziękczynienia Bogu za 100. rocznicę powstania Konferencji Episkopatu Polski i 100-lecie nawiązania pełnych stosunków dyplomatycznych ze Stolicą Apostolską. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału we Mszy Świętej dziękczynnej z udziałem Episkopatu Polski, której będzie przewodniczył kard. Pietro Parolin, Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej w środę o godz. 17.30 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie.
  9. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa dla dzieci, a potem Msza św. z ich udziałem o godz. 17.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla młodzieży i dorosłych po Mszy świętej wieczornej odprawianej o godz. 18.00.
  10. Akcja Katolicka rozwija działalność sklepiku parafialnego, który działa w nowym miejscu. Sklepik jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. od 17.00 do 18.00, a w niedzielę od 10.00 do 13.00.
  11. Domy Miłosierdzia w Józefowie organizują konferencję 5 Kluczy. Można zgłębić biblijne zasady walki duchowej, poznać model modlitwy uwolnienia według 5 Kluczy i doświadczyć błogosławieństwa Boga Ojca. Konferencja odbędzie się w dniach
    30-31 marca w Auli Szkoły Strumienie w Józefowie. Jednym z prowadzących jest nasz ks. Piotr. Rejestracja na stronie internetowej www.kumran.pl
  13. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.