1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej Sergiusza Dębeckiego, dotychczasowego duszpasterza akademickiego w kościele św. Anny w Warszawie, który decyzją ks. kard. Kazimierza Nycza w tym tygodniu rozpoczyna pracę duszpasterską w naszej parafii. Życzymy ks. Sergiuszowi, aby czuł się u nas dobrze i polecamy go modlitwie Parafian.
  2. W sobotę przypada 79. rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich tych, którzy walczyli w obronie naszej Ojczyzny jak i o tych, którzy zginęli.
  3. W sobotę przypada Pierwsza Sobota Miesiąca. Msza św. o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny i Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 8.00.
  4. Od soboty wracamy do tradycyjnych godzin pracy kancelarii parafialnej, która będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10.00–11.00 i 15.00–17.00, a w soboty w godz. 10.00–11.00.
  5. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia:
    – w poniedziałek – Wspomnienie św. Moniki,
    – we wtorek – Wspomnienie św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła,
    – w środę – Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  6. Wracamy do porządku Mszy św. sprzed wakacji. W niedzielę za tydzień Msza św. wieczorna będzie odprawiana o godz. 18.00. W dzień powszedni od soboty Msze św. będą odprawiane o godz. 6.30, 7.00, 8.00, 17.30 i 18.00. Msze św. w Szpitalu na Wrzesinku i w ZOL’u w niedziele o godz. 10.30.
  7. W następną niedzielę przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca. Nabożeństwo z Adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00.
  8. W następny poniedziałek (3. września) rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Szczegółowy plan Mszy św. dla poszczególnych szkół podamy za tydzień.
  10. Życzymy urlopowiczom dobrego wypoczynku, pracującym siły i wytrwałości, a wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.