1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, a także wpłaty indywidualne, przeznaczone na spłatę inwestycji remontu i ogrzewania kościoła. Bóg zapłać.
 2. Spotkanie Wspólnoty Różańcowej dzisiaj (w niedzielę) o godz. 16.00 w dolnym kościele, a następnie o godz. 17.00 nabożeństwo czerwcowe połączone z modlitwą różańcową.
 3. Prezydent Miasta Pruszkowa Pan Jan Starzyński i nasza parafia zapraszają na koncert organowy w ramach XIV-tych Wiosennych Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej. Tym razem wystąpią: Paweł Gusnar – saksofon, Andrzej Chorosiński – organy. Na ten koncert zapraszamy dzisiaj (w niedzielę) o godz. 19.00. Wstęp wolny.
 4. Zapraszamy młodzież, która przez rok przygotowywała się do Bierzmowania oraz dorosłych już przygotowanych kandydatów na próby i spowiedź: w poniedziałek – próba dla młodzieży o godz. 19.00 w kościele, w piątek – próba dla młodzieży i dorosłych o godz. 19.00 w kościele. Spowiedź dla wszystkich kandydatów w piątek od godz. 17:30. Bierzmowanie zostanie udzielone przez Biskupa Piotra Jareckiego w następny wtorek o godz. 18.00.
 5. Spotkanie osób wyjeżdżających na pielgrzymkę na Litwę (27 czerwca – 1 lipca) w poniedziałek o godz. 19.00 w dolnym kościele. Uczestnicy proszeni są o dokonanie wpłaty euro. Jeśli jakieś osoby, dotychczas nie zgłoszone, chciałyby się jeszcze zapisać na wyjazd, jest to ostatni dzień, w którym można to uczynić.
 6. Zapraszamy na „Godzinę Uwielbienia” we wtorek od godz. 19.30.
 7. Msza św. na zakończenie roku szkolno–katechetycznego dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w czwartek o godz. 10.00.
 8. W tym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia:
  – w poniedziałek – Wspomnienie św. Barnaby Apostoła;
  – w środę – Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, Kapłana i Doktora Kościoła;
  – w czwartek – Wspomnienie bł. Michała Kozala, Biskupa i Męczennika.
 9. Spotkanie Rodziców Bielanek ws. wyjazdu dzieci nad morze w wakacje w następną niedzielę o godz. 19.00 w sali przy kancelarii.
 10. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
 11. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.