1. Dzisiaj (w niedzielę) i w poniedziałek z Warszawy wyruszają piesze pielgrzymki na Jasną Górę. Wszystkich pielgrzymów polecamy modlitwie Parafian.
  2. Dzisiaj (w niedzielę) przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca. Nabożeństwo z adoracją Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie o godz. 18.30. Procesji z Najświętszym Sakramentem nie będzie.
  3. Bielanki, które wyjeżdżają z Siostrą Alicją nad morze mają zbiórkę we wtorek o godz. 6.45 przed głównym wejściem do naszego kościoła.
  4. W tym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia:
    – w poniedziałek – Święto Przemienienia Pańskiego,
    – w środę – Wspomnienie św. Dominika, Kapłana,
    – w czwartek – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), Dziewicy i Męczennicy, Patronki Europy,
    – w piątek – Święto św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika,
    – w sobotę – Wspomnienie św. Klary, Dziewicy.
  5. W przyszłą niedzielę przypada druga niedziela miesiąca. W związku z tym ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na spłatę inwestycji remontu i ogrzewania kościoła. Za złożone ofiary, a także wpłaty indywidualne, już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać.
  7. Życzymy urlopowiczom dobrego wypoczynku, pracującym siły i wytrwałości, a wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.