1. Obchodzimy dzisiaj (w niedzielę) Niedzielę dzieła pomocy misjonarzom Ad Gentes pod hasłem Misjonarze mocą Ducha, która jest Dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Pamiętajmy dzisiaj w sposób szczególny w swoich modlitwach o misjonarzach i misjonarkach. Ofiary złożone dzisiaj na tacę zostaną przekazane na cele misyjne. Bóg zapłać.
  2. Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj (w niedziele) o godz. 17.00. Za udział w Gorzkich Żalach można zyskać we wszystkich kościołach w Polsce odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. We wtorek przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Jest to także dzień imienin naszego zmarłego proboszcza ks. Prałata Józefa Podstawki. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00.
  4. Godzina Uwielbienia” we wtorek od godz. 20.00.
  5. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa dla dzieci, a potem Msza św. z ich udziałem o godz. 17.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla młodzieży i dorosłych po Mszy świętej wieczornej odprawianej o godz. 18.00.
  6. W związku ze Świętami Wielkanocnymi chcemy przygotować paczki dla ok. 650 ubogich osób z naszej parafii. Stąd też Caritas parafialna organizuje zbiórkę do puszek w następną niedzielę po Mszach św.
  7. Domy Miłosierdzia w Józefowie organizują konferencję 5 Kluczy. Można zgłębić biblijne zasady walki duchowej, poznać model modlitwy uwolnienia według 5 Kluczy i doświadczyć błogosławieństwa Boga Ojca. Konferencja odbędzie się w dniach
    30-31 marca w Auli Szkoły Strumienie w Józefowie. Jednym z prowadzących jest nasz ks. Piotr. Rejestracja na stronie internetowej www.kumran.pl
  8. Zapraszamy do udziału w XIV Marszu Świętości Życia, który odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia. Marsz rozpocznie Msza św., która zostanie odprawiona o godz. 11.00 w archikatedrze św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście. Marsz wyruszy o godz. 12.40 z Placu Zamkowego w kierunku Bazyliki Świętego Krzyża. Tego dnia przy Kolumnie Zygmunta będzie prowadzona Akcja Pielucha dla Malucha, czyli zbiórka pieluch, mleka i kosmetyków dla niemowląt z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach. Wyjazd autokarem na Marsz z naszej parafii organizuje Zakon Rycerzy Jana Pawła II. Zapisy w zakrystii, kancelarii lub u Rycerzy św. Jana Pawła II.
  10. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.