Ogłoszenia – XVIII Niedziela Zwykła (2 sierpnia 2020)

• Przypominamy o obowiązku zasłaniania nosa i ust w kościele oraz dezynfekcji dłoni przy wejściu do kościoła i przy podejściu do konfesjonału.
  • Dzisiaj przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca. Nabożeństwo z Adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 18.30.
  • Dzisiaj możemy uzyskać odpust zupełny ?Porcjunkuli? przez pobożne nawiedzenie kościoła parafialnego, odmówienie w nim Modlitwy Pańskiej oraz Wyznania wiary przy zachowaniu pozostałych warunków, czyli braku przywiązania nawet do najmniejszego grzechu i przyjęciu Komunii św.
  • W czwartek przypada Pierwszy Czwartek Miesiąca. Msza św. o Jezusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie oraz modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii o godz. 18.00.
  • W piątek przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Msza św. o Najświętszym Sercu Jezusa o godz. 8.00 i 18.00. Spowiedź podczas wszystkich Mszy św. i od godz. 17.00. Dzieci zapraszamy na Mszę św. wraz z młodzieżą i dorosłymi o godz. 18.00.
  • W tym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia:
    – we wtorek ? Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, Kapłana;
    – w czwartek ? Święto Przemienienia Pańskiego;
    – w sobotę ? Wspomnienie św. Dominika, Kapłana.
  • W kiosku parafialnym jest już dostępna książka pt. Matka Boża Łaskawa, a Cud nad Wisłą, którą poleca Akcja Katolicka. Serdecznie zapraszamy.
  • Z okazji wakacji życzymy urlopowiczom dobrego wypoczynku, pracującym siły i wytrwałości, a wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.

w soboty: nieczynne