1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, a także wpłaty indywidualne, przeznaczone na spłatę inwestycji remontu i ogrzewania naszego kościoła. Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj (w niedzielę) obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Koronka do Miłosierdzia Bożego i uroczysta Msza św. o godz. 15.00 z udziałem Głuchoniemych.
  3. Spotkanie Wspólnoty Różańcowej dzisiaj (w niedzielę) o godz. 16.00 w dolnym kościele, a następnie nabożeństwo różańcowe w kościele.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadgimnazjalnych w poniedziałek o godz. 19.00 w dolnym kościele.
  5. Rozpoczynamy przygotowanie do Bierzmowania osób dorosłych, które z różnych powodów nie mogły wcześniej przyjąć tego sakramentu. Zapraszamy we wtorek o godz. 20.00 w sali przy kancelarii.
  6. W poniedziałek będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która w tym roku przypadała w Niedzielę Palmową i z tej racji została przeniesiona na 9. kwietnia.
  7. W następną niedzielę będziemy gościć w naszej parafii O. Tomasza Mikę, który opowie nam o swojej pracy w parafii na Ukrainie. Po wszystkich Mszach św. będziemy mogli wspomóc parafię, w której pracuje O. Tomasz, ofiarami złożonymi do puszek.
  8. Zapraszamy na XIII Marsz Świętości Życia pod hasłem „Jestem za życiem!”, który przejdzie ulicami Warszawy w następną niedzielę. Poprzedzi go Msza św. w archikatedrze św. Jana Chrzciciela o godz. 11.00. Przy Kolumnie Zygmunta od godz. 12.00 będzie trwała zbiórka pampersów, mleka i artykułów pielęgnacyjnych dla niemowląt z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach w ramach akcji ,,Pielucha dla malucha”. Marsz jest przypomnieniem o potrzebie troski o życie człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci.
  9. Spotkanie Dzieci Pierwszokomunijnych wraz z ich Rodzicami odbędzie się w następną niedzielę o godz. 16.45 w kościele. Natomiast spotkanie samych Rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych ze Szkoły Podstawowej nr 6 i 39 odbędzie się w poniedziałek 16. kwietnia o godz. 19.00 w dolnym Kościele, a spotkanie Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 8 we wtorek 17. kwietnia o godz. 19.00 również w dolnym Kościele.
  10. Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Pruszkowie organizuje pielgrzymkę autokarową do Wilna, Ostrej Bramy i do Św. Siostry Faustyny w dniach od 14 do 16 czerwca (od czwartku do soboty). W drodze powrotnej nawiedzenie kościoła Cudu Eucharystycznego w Sokółce. Koszt wyjazdu 690 zł od osoby. Zapisy w parafii MBNP (w zakrystii lub w kancelarii). Przy zapisie wpłacamy 200 złotych zaliczki. Program pielgrzymki można odebrać w naszej zakrystii lub kancelarii parafialnej, albo pobrać tutaj.
  12. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.