1. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. W związku z tym gościmy w naszej parafii pracowników Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie, którzy razem z nami będą modlić się o powołania.
  2. Dzisiaj pragniemy wesprzeć nasze Seminarium Duchowne w Warszawie nie tylko modlitwą, ale i ofiarami składanymi na tacę. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania ze szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 w domu katechetycznym.
  4. Zapraszamy na „Godzinę Uwielbienia” we wtorek od godz. 19.30.
  5. Kontener na makulaturę na wsparcie Misji zostanie podstawiony w piątek, a zabrany w poniedziałek rano.
  6. Msza św. w intencji osób polecanych w wypominkach rocznych zostanie wyjątkowo odprawiona w piątek o godz. 18.00.
  7. W tym tygodniu przypadają następujące uroczystości, święta i wspomnienia:
    – w poniedziałek – Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika,
    – we wtorek – Wspomnienie św. Jerzego, Męczennika,
    – w środę – Święto św. Marka, Ewangelisty.
  8. W następną niedzielę przypada Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie drugiej wojny światowej. Pamiętajmy o nich w swoich modlitwach.
  9. W pierwszym tygodniu maja kancelaria parafialna będzie nieczynna w dniach
    1-3 maja.
  10. Planujemy zorganizowanie pielgrzymki do miejsc świętych na Wileńszczyźnie w dniach 27. czerwca – 1. lipca 2018 r. Wyjazd związany jest m.in. z odwiedzinami Polaków, których gościliśmy w naszej parafii na wiosnę zeszłego roku. Planowany koszt wyjazdu 260 zł i 140 euro. Szczegółowy program pielgrzymki można otrzymać w zakrystii.
  12. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.