1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, a także wpłaty indywidualne, przeznaczone na spłatę inwestycji remontu i ogrzewania kościoła. Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj (w niedzielę) Msza św. wieczorna zostanie odprawiona o godz. 19.00, a nie o 18.00. Natomiast niedzielna Msza św. w Szpitalu i w ZOL’u na Wrzesinku będzie odprawiona o godz. 15.00.
  3. W piątek z racji 13. dnia miesiąca po Mszy św. wieczornej odbędzie się procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.
  4. W tym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia:
    – w środę – Święto św. Benedykta, Opata, Patrona Europy,
    – w czwartek – Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika,
    – w piątek – Wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  6. Życzymy urlopowiczom dobrego wypoczynku, pracującym siły i wytrwałości, a wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.