1. Dziękujemy za ofiary zebrane dzisiaj na tacę, a także wpłaty indywidualne, przeznaczone na spłatę inwestycji remontu i ogrzewania kościoła. Bóg zapłać.
  2. Spotkanie Wspólnoty Różańcowej dzisiaj (w niedzielę) o godz. 16.00 w dolnym kościele, a następnie o godz. 17.00 modlitwa różańcowa w kościele.
  3. Dzisiaj (w niedzielę) swoje imieniny obchodzi ks. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona dzisiaj (w niedzielę) o godz. 18.00.
  4. Zapraszamy na „Godzinę Uwielbienia” przed Najświętszym Sakramentem zakończoną Apelem Jasnogórskim we wtorek o godz. 20.00.
  5. W czwartek z racji 13. dnia miesiąca Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła i modlitwą różańcową o godz. 18.00.
  6. Zapraszamy Rycerzy Jana Pawła II jak również kandydatów do wspólnoty w czwartek na Mszę św. o godz. 18.00, a potem na spotkanie w sali przy kancelarii.
  7. Spotkanie Bielanek w piątek o godz. 17.00 w sali przy kancelarii.
  8. Wszystkich ministrantów i chłopców, którzy chcieliby rozpocząć posługę przy ołtarzu zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 10.00 w zakrystii.
  9. W tym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia:
    – w środę – Wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi,
    – w czwartek – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, Biskupa i Doktora Kościoła,
    – w piątek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego,
    – w sobotę – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
  10. W następną niedzielę pragniemy wesprzeć modlitwą i ofiarą nasze Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie. Ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na ten cel.
  11. Intencje Mszalne na rok 2019 będą przyjmowane od następnego poniedziałku (17 września) wyłącznie w kancelarii.
  12. Pierwsze Spotkanie biblijne dla młodzieży, która w zeszłym roku przyjęła sakrament bierzmowania w następny poniedziałek (17 września) o godz. 19.30 w salce w dolnym kościele.
  13. W związku z pytaniami parafian informujemy, że kontener na makulaturę na wsparcie Misji zostanie podstawiony w czwarty piątek miesiąca, tj. 28 września.
  14. Rozpoczynamy zapisy na przygotowane do bierzmowania młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych (klasy 1-sze liceum i technikum). Formularz zapisu można odebrać w zakrystii lub kancelarii parafialnej, a następnie wypełniony zwrócić osobiście do ks. Piotra. Zapisy trwają do końca września.
  15. Parafia organizuje dwie pielgrzymki: Tradycyjną Pielgrzymkę do Częstochowy w rocznicę oddania parafii pod opiekę Matki Bożej w sobotę 6 października oraz Pielgrzymkę Mężczyzn do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w sobotę 20 października. Zgłoszenia w zakrystii i kancelarii.
  16. Pragniemy przypomnieć, że parafia św. Edwarda organizuje ośmiodniową pielgrzymkę do Loudes w terminie 16-23 października 2018 r. W programie: MONTSERRAT – BARCELONA – SARAGOSSA – PAMPELUNA – SAN SEBASTIAN – LOURDES – CARCASSONNE – COSTA BRAVA. Szczegółowe informacje w parafii św. Edwarda.
  18. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.