Wielkiego muzyka Franza Petera Schuberta zapytano kiedyś jaki jego zdaniem jest najpiękniejszy obraz?
Odpowiedział-„Obraz Niepokalanej”.Tak ,to prawda.Dnia 8 grudnia 2019 roku podczas Mszy św.o godz.10.30 w naszej parafii 14 dziewczynek zostało włączonych do Liturgicznej Służby Dziewcząt-Bielanek.Wszystkie Bielanki na ręce księdza proboszcza -solenizanta złożyły przyrzeczenia wierności Bogu przez ręce Niepokalanej.W duchu dziękczynienia i serdeczności Bielanki i ich rodzice złożyły życzenia imieninowe Czcigodnemu naszemu Księdzu proboszczowi Marianowi Mikołajczykowi.Po Mszy św.i wspólnym zdjęciu udaliśmy się do dolnego kościoła na spotkanie ze św.Mikołajem.Prezenty i śpiewy ubogaciły nasze serca i w tym duchu oddaliśmy Chwałę Bogu i Maryi Niepokalanej.