ŚPIEWANIE JEST TWOJĄ PASJĄ, ALE DO TEJ PORY NIE TRAFIŁA SIĘ OKAZJA, ŻEBY SZKOLIĆ SIĘ POD OKIEM SPECJALISTÓW? A MOŻE GRASZ NA JAKIMŚ INSTRUMENCIE I ZAWSZE MARZYŁEŚ, ŻEBY BYĆ CHOCIAŻ PRZEZ CHWILĘ CZŁONKIEM ORKIESTRY? ALBO BRAŁEŚ KIEDYŚ UDZIAŁ W WARSZTATACH LITURGICZNO – MUZYCZNYCH I CHCESZ PRZEŻYĆ TO PONOWNIE? MOŻE CHCESZ POPRZEZ SWÓJ TALENT CHWALIĆ PANA?

Jeśli czujesz, że któreś z tych zdań jest skierowane do Ciebie to nie może Cię zabraknąć na I Pruszkowskich Warsztatach liturgiczno – muzycznych. W dniach 28-30 września odbędą się one w naszej parafii. Będą prowadzone przez trzech znanych kompozytorów muzyki chrześcijańskiej: Pawła Bębenka, Huberta Kowalskiego i Piotra Pałkę. Jest to nie tylko niezwykłe wydarzenie muzyczne, ale również duchowe,dlatego nie może Cię tam zabraknąć!

Już w środę (13.06) ruszają zapisy na to piękne wydarzenie! Można dokonywać ich drogą telefoniczną, e-mailową, za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, albo poprzez Facebooka! W razie wszelkich pytań jesteśmy dostępni pod numerami telefonu, albo na Facebooku! ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO ZAPISÓW! SPIESZCIE SIĘ, GDYŻ LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA! Nie może Was zabraknąć na tym pięknym wydarzeniu! Do zobaczenia!

 

Koszt warsztatów: chórzyści – 60 zł, instrumentaliści – 30 zł.

 

Linki: adres e-mail : warsztatypruszkow@gmail.com

Link do strony na Facebooku: https://facebook.com/warsztatypruszkow/

Formularz zgłoszeniowy: wejdź TUTAJ!