Beatyfikacja33

Przygotowanie do beatyfikacji Prymasa Stefana Wyszyńskiego i Siostry Elżbiety Róży Czackiej
O RekolekcjachMateriały

Co to?

REKOLEKCJE BEATYFIKACJA33 to propozycja formacyjna związana z beatyfikacją Prymasa Stefana Wyszyńskiego oraz siostry Elżbiety Róży Czackiej.

W naszej parafii

W naszej parafii rozważania Beatyfikacji33 – codziennie przed Mszą św. wieczorną (w dni powszednie o 17:45, a w niedziele o 18:45).

Jakie są cele?

• praktyczna realizacja głównej myśli duszpasterskiej Prymasa Stefana Wyszyńskiego
  • poznanie nauczania Siostry Elżbiety Róży Czackiej
  • duchowe przygotowanie do wydarzenia beatyfikacji
  • wprowadzenie na drogę formacji kształtującą postawę służby (odpowiedzialność za parafię oraz zaangażowanie w ewangelizację)
  • przygotowanie do całkowitego oddania się Panu Jezusowi przez Maryję jako duchowy owoc beatyfikacji.

Zaproszenie Kazimierza Kard. Nycza, Metropolity Warszawskiego

Materiały:

Materiały na każdy dzień BEATYFIKACJI33 dostępne są na stronie organizatorów. W naszej parafii są czytane codziennie przed Mszą św. wieczorną (w dni powszednie o 17:45, a w niedziele o 18:45).