HALO, HALO! CZY W PRUSZKOWIE (i w okolicach) SĄ PANOWIE ?

Przyjmując najłagodniejszą metodologię liczenia: 90% składu naszego Chóru to Panie ? Przemiłe, sympatyczne i w ogóle najlepsza ilustracja pojęcia „płeć piękna” – ale to jednak ogromna dysproporcja… Czas to zmienić! Wracamy do najlepszych polskich tradycji chórów parafialnych, w których męska podstawa to prawdziwy fundament!

PANOWIE! Wystarczy, że wśród tysięcy mieszkańców Miasto Pruszków i okolic znajdzie się Was sześciu, słownie SZEŚCIU ? , im więcej tym lepiej (wiek w zasadzie nie gra roli) – a zdecydowanie łatwiej i szybciej damy radę podnieść nasz poziom do takiego, na jaki zasługuje 20-tysięczna Parafia w środku miasta.

PANIE drogie! Was również zapraszamy do dołączenia – ale nie ukrywamy, że w tym momencie męska rekrutacja to pilniejsza sprawa ? Udostępniajcie to ogłoszenie, wysyłajcie i motywujcie swoich mężów, narzeczonych, chłopaków, bratów i ojców!

No, to jak, pomożecie?

Próby Chóru w każdy czwartek o 19:00 w dolnym kościele. Nawet nie wiesz, ile możesz zyskać! ? Masz pytania? Pisz śmiało do dyrygenta, tutaj albo przez stronę http://chorswkazimierza.pl/ – rozwieje wszystkie wątpliwości ?