1. Dziękujemy za liczny udział Parafian i Gości w uroczystościach pogrzebowych śp. Ks. Prałata Józefa Podstawki. Przybyło ok. 150 kapłanów i delegacje z parafii, gdzie duszpasterzował Ks. Prałat. Zapamiętaliśmy Go jako kapłana pełnego wiary, miłości i humoru. Bóg zapłać.
 2. Spotkanie Dzieci Pierwszokomunijnych wraz z ich Rodzicami odbędzie się dzisiaj (w niedzielę) o godz. 15.45 w kościele. Natomiast pobór miar na alby w poniedziałek od godz. 16.30 do 20.00 w dolnym kościele.
 3. Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj (w niedziele) o godz. 17.00. Za udział w Gorzkich Żalach można zyskać we wszystkich kościołach w Polsce odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 4. Zapraszamy na ?Godzinę Uwielbienia? we wtorek od godz. 19.30.
 5. Powtórny pogrzeb ks. Romana Indrzejczyka odbędzie się w środę o godz. 11.15 w kościele św. Jozafata w Warszawie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.
 6. Zebranie Bielanek w najbliższy czwartek o godz. 17.15 w sali przy kancelarii.
 7. Specjalny Dzień modlitwy i postu w intencji pokoju, który ogłosił Ojciec Święty Franciszek będziemy przeżywali w piątek. Jego szczególną intencją jest Demokratyczna Republika Konga i Sudan Południowy.
 8. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa dla dzieci, a potem Msza św. z ich udziałem o godz. 17.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla młodzieży i dorosłych po Mszy świętej wieczornej odprawianej o godz. 18.00.
 9. Spotkanie formacyjne grupy osób wyjeżdżających na Światowe Dni Młodzieży w Panamie w piątek po Drodze Krzyżowej dla młodzieży i dorosłych w sali przy kancelarii.
 10. Rodziny, które chcą spotykać się raz w miesiącu we wspólnocie Kręgów Rodzin Domowego Kościoła zapraszamy na spotkanie informacyjne za tydzień w niedzielę 25. lutego po Mszy św. o godz. 10.30 w sali przy kancelarii.
 11. Prezydent Miasta Pruszkowa zaprasza do udziału w III Edycji Budżetu Obywatelskiego. Do 9 marca można zgłaszać projekty do budżetu na rok 2019. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej miasta Pruszkowa pruszkow.pl w zakładce Budżet Obywatelski.
 12. W związku ze Świętami Wielkanocnymi chcemy przygotować paczki dla ok. 650 ubogich osób z naszej parafii. Stąd też Caritas parafialna organizuje pierwszą z dwóch zbiórek do puszek dzisiaj (w niedzielę) po Mszach św.
 13. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
 14. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.