1. Dzisiaj (w niedzielę) gościmy w naszej parafii O. Tomasza Mikę, który opowie nam o swojej pracy w parafii na Ukrainie. Po wszystkich Mszach św. będziemy mogli wspomóc parafię, w której pracuje O. Tomasz, ofiarami złożonymi do puszek.
  2. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św., które nie odebrały jeszcze alby komunijnej mogą to zrobić dzisiaj (w niedzielę) po Mszy św. odprawionej o godz. 10.30 w domu katechetycznym.
  3. Spotkanie Dzieci Pierwszokomunijnych wraz z ich Rodzicami odbędzie się dzisiaj (w niedzielę) o godz. 16.45 w kościele. Natomiast spotkanie samych Rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych ze Szkoły Podstawowej nr 6 i 39 odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 w dolnym Kościele, a spotkanie Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 8 we wtorek o godz. 19.00 również w dolnym Kościele.
  4. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania ? osób dorosłych, które z różnych powodów nie mogły wcześniej przyjąć tego sakramentu we wtorek o godz. 20.00 w sali przy kancelarii.
  5. Spotkanie osób przygotowujących się do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w Panamie w piątek po Mszy św. wieczornej w sali przy kancelarii.
  6. W następną niedzielę pragniemy wesprzeć nasze Seminarium Duchowne w Warszawie nie tylko modlitwą, ale i ofiarami składanymi do puszek po wszystkich Mszach świętych. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  7. Planujemy zorganizowanie pielgrzymki do miejsc świętych na Wileńszczyźnie w dniach 27. czerwca ? 1. lipca 2018 r. Wyjazd związany jest m.in. z odwiedzinami Polaków, których gościliśmy w naszej parafii na wiosnę zeszłego roku. Planowany koszt wyjazdu 260 zł i 140 euro. Szczegółowy program pielgrzymki można otrzymać w zakrystii.
  8. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
  9. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.