1. Witamy w naszej parafii ks. Jerzego Limanówkę, Prezesa Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej. Chcemy wesprzeć dzieła misyjne ofiarami zebranymi do puszek po Mszy św.
  2. Dzisiaj (w niedzielę) przypada Święto św. Kazimierza, Królewicza, Patrona naszej Parafii. Suma odpustowa pod przewodnictwem ks. kard. Kazimierza Nycza zostanie odprawiona w niedzielę o godz. 13.15.
  3. Dzisiaj (w niedzielę) przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu bez procesji wokół kościoła połączona z nabożeństwem Gorzkich Żali o godz. 17.00. Za udział w Gorzkich Żalach można zyskać we wszystkich kościołach w Polsce odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  4. Zapraszamy na ?Godzinę Uwielbienia? we wtorek od godz. 19.30.
  5. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa dla dzieci, a potem Msza św. z ich udziałem o godz. 17.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla młodzieży i dorosłych po Mszy świętej wieczornej odprawianej o godz. 18.00. W piątek w czasie nabożeństwa Drogi Krzyżowej dla młodzieży i dorosłych będziemy rozważać teksty poetyckie autorstwa Pani Lusi Ogińskiej, poetki, autorki książek, które odczytają: Poetka i P. Ryszard Filipski, odtwórca roli Hubala. Po nabożeństwie będzie można nabyć książki poetki.
  6. Duszpasterstwo Kobiet działające przy parafii Matki Bożej Nieustające Pomocy w Pruszkowie serdecznie zaprasza na spotkanie dla kobiet na temat: Kobieta pełna Ducha, które odbędzie się w sobotę w Muzeum Starożytnego Hutnictwa w Pruszkowie w godzinach od 9.30 do 18.00. Zgłoszenia na spotkanie są przyjmowane pod adresem mailowym: duszpasterstwokobiet@gmail.com. Więcej informacji na plakacie umieszczonym w gablotach.
  7. W następną niedzielę przypada druga niedziela miesiąca. W związku z tym ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na spłatę inwestycji remontu i ogrzewania kościoła. Za złożone ofiary, a także wpłaty indywidualne, już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać.
  8. W dniach 18-21 marca w naszej parafii będziemy przeżywali rekolekcje wielkopostne. Szczegółowy plan podamy za tydzień. Prosimy, aby już dzisiaj zarezerwować jakże ważny czas na rekolekcje.
  9. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
  10. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.