1. Obchodzimy dzisiaj IV Niedzielę Wielkiego Postu, tzw. Niedzielę Laetare. Kościół wzywa nas do radości, czego zewnętrznym znakiem jest m.in różowy ornat kapłana sprawującego Mszę św.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, a także wpłaty indywidualne, przeznaczone na spłatę inwestycji remontu i ogrzewania kościoła. Bóg zapłać.
 3. Spotkanie Wspólnoty Różańcowej dzisiaj (w niedzielę) o godz. 16.00 w dolnym kościele.
 4. Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj (w niedzielę) o godz. 17.00. Za udział w Gorzkich Żalach można zyskać we wszystkich kościołach w Polsce odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 5. Formalności związane z Chrztami na Święta Wielkanocne będą załatwiane od poniedziałku do soboty 24. marca. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w sobotę 24. marca o godz. 19.00. Prosimy rodziców o zgłaszanie się z kompletem wymaganych dokumentów.
 6. Spotkanie Kandydatów do Bierzmowania ze szkół ponadgimnazjalnych w poniedziałek o godz. 19.00 w dolnym kościele.
 7. Rekolekcje wielkopostne dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej rozpoczną się we wtorek i będą trwać do czwartku włącznie według planu szkolnego.
 8. Zapraszamy na ?Godzinę Uwielbienia? we wtorek od godz. 19.30.
 9. Obowiązkowe spotkanie Bielanek w czwartek o godz. 17.15 w sali przy kancelarii.
 10. Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie serdecznie zaprasza na DZIEŃ OTWARTY DLA GIMNAZJALISTÓW, który odbędzie się w czwartek o godz. 17.30 przy ul. Kościuszki 38 w Pruszkowie.
 11. Spotkanie Rady Duszpastersko?Ekonomicznej w czwartek o godz. 19.00 na plebanii.
 12. Kapłani odwiedzą przed Świętami Wielkanocnymi chorych z posługą sakramentalną w ich mieszkaniach w dwóch terminach: pierwszą grupę w piątek (16. marca) w godz. od 9.00 do 13.00, a drugą grupę w następny piątek (23. marca) w godz. od 9.00 do 13.00. Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie do końca marca.
 13. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa dla dzieci, a potem Msza św. z ich udziałem o godz. 17.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla młodzieży i dorosłych po Mszy świętej wieczornej odprawianej o godz. 18.00.
 14. Spotkanie grupy osób wyjeżdżających na Światowe Dni Młodzieży w Panamie w piątek po Drodze Krzyżowej dla młodzieży i dorosłych w sali przy kancelarii.
 15. W związku ze Świętami Wielkanocnymi chcemy przygotować paczki dla ok. 650 ubogich osób z naszej parafii. Stąd też Caritas parafialna organizuje drugą zbiórkę do puszek w następną niedzielę po Mszach św.
 16. Zwyczajem poprzednich lat w następną niedzielę po Mszy św. będziemy mogli wylosować kartkę z imieniem i wiekiem dziecka, dla którego przygotujemy paczkę na święta o wartości ok. 150 złotych. Chcemy, aby w jej przygotowaniu uczestniczyła cała rodzina. Paczki prosimy przynosić do niedzieli 25. marca do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 17. Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych, dzieci oraz młodzieży studenckiej i pracującej rozpoczną się w przyszłą niedzielę. W niedzielę nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach św. W poniedziałek, wtorek i środę dla dorosłych: 6.30, 8.00, 17.00, 18.00 i 19.30 dla tych co późno wracają z pracy. Studenci i młodzież pracująca o godz. 19.30. Dla dzieci zgodnie z planem szkolnym.
 18. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
 19. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

 

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.