1. Dziś (w niedzielę) przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca. Nabożeństwo z adoracją Najśw. Sakramentu o godz. 17.00.
 2. ?Godzina Uwielbienia? we wtorek od godz. 20.00.
 3. W czwartek przypada I-szy Czartek Miesiąca. Msza św. o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie oraz modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne zwłaszcza z naszej parafii o godz. 18.00.
 4. Spotkanie Wspólnoty Różańcowej w przyszłą niedzielę o godz. 16. Modlitwa Różańcowa o godz. 17.00 w kościele.
 5. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę są przeznaczone na spłatę inwestycji gruntownego remontu i ogrzewania kościoła. Dziękujemy za składane ofiary na ten cel w kościele, jak również dziękujemy za wpłaty indywidualne.
 6. W tygodniu przypadają następujące wspomnienia:

– we wtorek – wspomnienie św. Agaty, Dziewicy i Męczennicy,

– w środę – wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i osób towarzyszących.

 • Nasi pielgrzymi, którzy uczestniczyli w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie  wrócili bezpiecznie do domu z wielkim bagażem pięknych spotkań z młodzieżą i rodzinami, u których gościli oraz duchowych przeżyć zwłaszcza z radosnego spotkania z Papieżem Franciszkiem. Wkrótce zostaniemy zaproszeni przez Pielgrzymów, którzy podzielą się z nami swoimi przeżyciami , a także zdjęciami i filmami wyrażając wdzięczność za wsparcie duchowe i materialne.
 • Przypominamy o ?Warsztatach wiary? przygotowanych przez organizację Catholic Voices Polska i naszą parafię. Cykl czterech spotkań rozpoczną się po feriach zimowych i będzie odbywać się w kolejne poniedziałki: 11 lutego, 18 lutego, 25 lutego i 4 marca; spotykamy się w dolnym kościele. Zapisy na wspomniane warsztaty są konieczne i możemy to zrobić w zakrystii lub kancelarii.
 • Ks. Sergiusz Dębecki, nasz wikariusz zwrócił się do Księdza Kardynała Kazimierza Nycza z prośbą o urlop zdrowotny. Otrzymał zgodę i Ksiądz Kardynał skierował do naszej parafii, na ten czas, nowego wikariusza Ks. Pawła Mazurka, który przybędzie do nas z par. Zesłania Ducha Św. w Warszawie już w poniedziałek.

Ks. Sergiuszowi dziękujemy z dotychczasową posługę i życzymy powrotu do zdrowia.

 1. KontynuujemyWizytę Duszpasterską.

PLAN KOLĘDY od 4.II. do 16.II.2019 r.

Poniedziałek, 4-ego lutego Prusa 43 Wtorek, 5-ego lutego Kościelna 1 i 2 Hubala 7, 7A Środa, 6-ego lutego Potulickiego Berenta Wojska Polskiego 16, 20, 25 Czwartek, 7-ego lutego Wojska Polskiego 27, 28 Piątek, 8-ego lutego Wojska Polskiego 29, 30 Sobota, 9-ego lutego Wojska Polskiego 31, 32, 33, 35 Sprawiedliwości 2 i 3 Poniedziałek, 11-ego lutego Sprawiedliwości 4, 5, 14 Niepodległości 2 Wtorek, 12-ego lutego Niecała (kamienice) Niecała 4, 15 Niepodległości 4, 6 Środa, 13-ego lutego Niepodległości 5, 9, 10, 12 Czwartek, 14-ego lutego Niepodległości 14, 16 Baśniowa 3 Piątek, 15-ego lutego Baśniowa 4, 5 Tomcia Palucha 4, 5 Sobota, 16-ego lutego Tomcia Palucha 6, 8, 10 Kubusia Puchatka 8, 9, 10, 11, 12

Prosimy mieszkańców wymienionych bloków o zabranie z zakrystii kartki z informacją do powieszenia na klatkach. Przekazanie tej informacji jest bardzo ważne, ponieważ parafianie wyjeżdżają w niedziele i nie wszyscy przychodzą do naszego kościoła. Prosimy o to apostolstwo.

 1. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
 2. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.