1. Archidiecezja Warszawska dzisiaj (w niedzielę) przeżywa XI Święto Dziękczynienia. W związku z tym po wszystkich Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na dalszą budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Za złożone ofiary już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać.
 2. Dzisiaj (w niedzielę) przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca. Nabożeństwo z Adoracją Najświętszego Sakramentu połączone z Nabożeństwem czerwcowym i procesją wewnątrz kościoła o godz. 17.00. W dni powszednie nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane po Mszy św. wieczornej, czyli ok. godz. 18.30.
 3. W poniedziałek przypada rocznica konsekracji Pasterza Archidiecezji ks. kard. Kazimierza Nycza.
 4. Zapraszamy na ?Godzinę Uwielbienia? we wtorek od godz. 19.30.
 5. Nowo wyświęceni Neoprezbiterzy przybędą do nas, aby odprawić Mszę św. i udzielić błogosławieństwa prymicyjnego oraz podziękować za wsparcie czesnego przez Wspólnotę Różańcową. Zapraszamy na Mszę św. w środę o godz. 18.00.
 6. W czwartek przypada Pierwszy Czwartek Miesiąca. Msza św. o Jezusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie oraz modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii o godz. 18.00.
 7. Trwa tradycyjna Oktawa Bożego Ciała. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie wianków z kwiatów i ziół o godz. 18.00. Po Mszy św. zapraszamy Ministrantów, Bielanki i wszystkich pomagających przy procesji na niespodziankę do namiotu przy kościele.
 8. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia z uwagi na uroczystość można spożywać pokarmy mięsne.
 9. Msza św. wypominkowa w intencji wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w piątek o godz. 18.00.
 10. Dzień Chorych w naszej parafii wraz z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych i spotkaniem przy stole w namiocie obok kościoła w sobotę. Możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania od godz. 11.00, Msza św. o godz. 11.30, a spotkanie w namiocie o godz. 12.30.
 11. W tym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia:
  – we wtorek ? Wspomnienie św. Bonifacego, Biskupa i Męczennika;
  – w sobotę ? Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego.
 12. W następną niedzielę przypada druga niedziela miesiąca. W związku z tym ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na spłatę inwestycji remontu i ogrzewania kościoła. Za złożone ofiary, a także wpłaty indywidualne, już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać.
 13. Spotkanie Wspólnoty Różańcowej w następną niedzielę o godz. 16.00 w dolnym kościele, a następnie o godz. 17.00 nabożeństwo czerwcowe połączone z modlitwą różańcową.
 14. Prezydent Miasta Pruszkowa Pan Jan Starzyński i nasza parafia zapraszają na koncert organowy w ramach XIV-tych Wiosennych Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej. Tym razem wystąpią: Paweł Gusnar – saksofon, Andrzej Chorosiński ? organy. Na ten koncert zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 19.00. Wstęp wolny.
 15. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
 16. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.