1. Dziękujemy za ofiary zebrane na tacę przeznaczone na spłatę inwestycji remontu i ogrzewania kościoła. Za złożone ofiary, a także wpłaty indywidualne, składamy serdeczne Bóg zapłać.
 2. Msza św. w intencji Młodzieży, która wyrusza na Światowe Dni Młodzieży w Panamie dzisiaj (w niedzielę) o godz. 12.00. Będziemy się modlić o szczęśliwą podróż oraz owocne spotkania z Papieżem i młodzieżą z całego świata, a także w intencji wszystkich osób, które swoją modlitwą i ofiarą wsparły ten wyjazd. Jednocześnie zachęcamy do duchowego udziału w Światowych Dniach Młodzieży poprzez śledzenie relacji naszej młodzieży za pośrednictwem strony www.pruszkowwpanamie.pl.
 3. Spotkanie Wspólnoty Różańcowej dzisiaj (w niedzielę) o godz. 16.00 w dolnym kościele, a następnie o godz. 17.00 modlitwa różańcowa w kościele.
 4. Spotkanie Kandydatów do Bierzmowania ze szkół ponadgimnazjalnychw poniedziałek o godz. 19.30 w domu katechetycznym.
 5. ?Godzina Uwielbienia? we wtorek od godz. 20.00.
 6. Zapraszamy do udziału we Mszy św., której oprawę muzyczną wykona Zespół Pieśni i Tańca ?Pruszkowiacy?. Po Mszy św. Zespół wystąpi z krótkim koncertem kolęd. Zapraszamy w następną niedzielę o godz. 10.30 do naszego kościoła.
 7. Spotkanie Dzieci Pierwszokomunijnych wraz z ich Rodzicami odbędzie się w następną niedzielę o godz. 16.45 w kościele. Natomiast pobór miar na alby w poniedziałek (21 stycznia) w godz. od 18.00 do 20.00 w dolnym kościele.
 8. Kontener na makulaturę zostanie podstawiony w piątek 25 stycznia.
 9. Przypominamy kierowcom przyjeżdżającym w niedzielę do kościoła samochodem, że Prezydent Miasta otworzył dla nas parking w każdą niedzielę w godz. od 6.00 do 20.00 na tyłach budynku Urzędu Miasta przy ul. Kraszewskiego 14/16. Jest tam wolnych ok. 70 miejsc parkingowych. Zachęcamy wszystkich kierowców, którzy nie mogą wjechać na nasz parking przy kościele do skorzystania z tamtego parkingu.
 1. Kontynuujemy Wizytę Duszpasterską.

PLAN KOLĘDY od 14.I. do 26.I.2019 r.

Poniedziałek, 14 stycznia

Komorowska 4

Kraszewskiego 3, 4, 6, 7

Wtorek, 15 stycznia

Kraszewskiego (kamienice)

Kraszewskiego 9, 10, 12, 13, 21

Środa, 16 stycznia

Kraszewskiego 15, 30, 33

Kopernika 4

Czwartek, 17 stycznia

Kraszewskiego 31

Kopernika 3, 6

Piątek, 18 stycznia

Kopernika 5, 7, 8, 12

Sobota, 19 stycznia

Kopernika 9, 11

Poniedziałek, 21-ego stycznia

Kopernika 10

Wtorek, 22-ego stycznia

Kopernika 13

Prusa 11

Środa, 23-ego stycznia

Kopernika 15

Prusa 10

Czwartek, 24-ego stycznia

Kopernika 17

Prusa 12

Piątek, 25-ego stycznia

Prusa 35

Prusa 35B

Sobota, 26-ego stycznia

Prusa 35A

Prusa 35C

Prosimy mieszkańców wymienionych bloków o zabranie z zakrystii kartki z informacją do powieszenia na klatkach. Przekazanie tej informacji jest bardzo ważne, ponieważ parafianie wyjeżdżają w niedziele i nie wszyscy przychodzą do naszego kościoła. Prosimy o to apostolstwo.

 1. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
 2. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.