1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej Sergiusza Dębeckiego, dotychczasowego duszpasterza akademickiego w kościele św. Anny w Warszawie, który decyzją ks. kard. Kazimierza Nycza w tym tygodniu rozpoczyna pracę duszpasterską w naszej parafii. Życzymy ks. Sergiuszowi, aby czuł się u nas dobrze i polecamy go modlitwie Parafian.
 2. W sobotę przypada 79. rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich tych, którzy walczyli w obronie naszej Ojczyzny jak i o tych, którzy zginęli.
 3. W sobotę przypada Pierwsza Sobota Miesiąca. Msza św. o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny i Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 8.00.
 4. Od soboty wracamy do tradycyjnych godzin pracy kancelarii parafialnej, która będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10.00?11.00 i 15.00?17.00, a w soboty w godz. 10.00?11.00.
 5. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia:
  – w poniedziałek ? Wspomnienie św. Moniki,
  – we wtorek ? Wspomnienie św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła,
  – w środę ? Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
 6. Wracamy do porządku Mszy św. sprzed wakacji. W niedzielę za tydzień Msza św. wieczorna będzie odprawiana o godz. 18.00. W dzień powszedni od soboty Msze św. będą odprawiane o godz. 6.30, 7.00, 8.00, 17.30 i 18.00. Msze św. w Szpitalu na Wrzesinku i w ZOL?u w niedziele o godz. 10.30.
 7. W następną niedzielę przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca. Nabożeństwo z Adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00.
 8. W następny poniedziałek (3. września) rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Szczegółowy plan Mszy św. dla poszczególnych szkół podamy za tydzień.
 9. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
 10. Życzymy urlopowiczom dobrego wypoczynku, pracującym siły i wytrwałości, a wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.