1. Dzisiaj (w niedzielę) gościmy w naszej wspólnocie Ks. Leonida Tkaczuka z Sewastopola. Chcemy wesprzeć modlitwą dzieła, które prowadzi parafia. Możemy również wspomóc te dzieła materialnie składając ofiarę ks. Leonidowi zaraz po Mszy św. Życzymy Ks. prałatowi Leonidowi Bożego błogosławieństwa w budowaniu Kościoła duchowego i materialnego. Szczęść Boże.
  2. Spotkanie Dzieci Pierwszokomunijnych wraz z ich Rodzicami odbędzie się dzisiaj (w niedzielę) o godz. 16.45 w kościele. Natomiast spotkanie samych Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 6 i 39 w poniedziałek o godz. 19.00 w kościele, a Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 8 we wtorek o godz. 19.00 w dolnym kościele.
  3. ?Godzina Uwielbienia? we wtorek od godz. 20.00.
  4. Kontener na makulaturę na wsparcie Misji zostanie podstawiony w piątek, a zabrany w poniedziałek rano.
  5. W tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia:
    – w piątek ? Święto katedry św. Piotra Apostoła,
    – w sobotę ? Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
  6. Zapraszamy zakochanych, którzy chcą przygotować się do sakramentu małżeństwa na kurs dla narzeczonych Radość i nadzieja. Kurs ma formę warsztatową: będą rozmowy we dwoje, świadectwa życia małżeństw i praktyczne porady. Spotkania rozpoczynają się 26 marca i będą odbywać się we wtorki o godzinie 19.00 przez 9 tygodni. Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na formę kursu. Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się mailowo: kursdlanarzeczonych@gmail.com lub telefonicznie: 501 477 114.

Zapraszamy też małżeństwa, które chcą prowadzić kursy dla narzeczonych lub pomagać przy ich organizacji o kontakt na powyższy telefon i adres mailowy.

PLAN KOLĘDY od 18.II. do 5.III.2019 r.

Poniedziałek, 18-ego lutego Kubusia Puchatka 14, 16 Prusa 64 Słonia Trąbalskiego 3, 5, 7, 9 Wtorek, 19-ego lutego Słonia Trąbalskiego 11 Powstańców 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Sobieskiego Środa, 20-ego lutego Anielin 1 Parkowa Owocowa Różana Miry Zimińskiej Kościuszki (kamienice) Czwartek, 21-ego lutego Kościuszki 47 Drzymały (kamienice) Drzymały 17, 28 Radnych 9, 10 Piątek, 22-ego lutego Chopina (kamienice) Chopina 2/4, 6, 9, 11 Sobota, 23-ego lutego Chopina 17, 23, 25, 27, 66/70, 74/78 Poniedziałek, 25-ego lutego Przemysłowa bez bloków Przemysłowa 6 Grafitowa 4, 6, 8 Szczęsna Olszowa Ołówkowa Wtorek, 26-ego lutego Daszyńskiego Mechaników 1 Reja Apteczna Środa, 27-ego lutego Obrońców Pokoju Ołówkowa 1A, 1B, 1D Czwartek, 28-ego lutego Ołówkowa 1C, 1E, 7, 15, 26, 44 Sienkiewicza Sobota, 2-ego marca Sienkiewicza 5 Stalowa Kolęda na indywidualne zaproszenie Poniedziałek, 4-ego marca Kolęda na indywidualne zaproszenie Wtorek, 5-ego marca Kolęda na indywidualne zaproszenie

Prosimy mieszkańców wymienionych bloków o zabranie z zakrystii kartki z informacją do powieszenia na klatkach. Przekazanie tej informacji jest bardzo ważne, ponieważ parafianie wyjeżdżają w niedziele i nie wszyscy przychodzą do naszego kościoła. Prosimy o to apostolstwo.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.