1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadgimnazjalnych w poniedziałek o godz. 19.30 w domu katechetycznym.
 2. ?Godzina Uwielbienia? we wtorek od godz. 20.00.
 3. Spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej oraz liderów wspólnot i grup parafialnych w związku z wizytacją biskupią w środę o godz. 19.00 w dolnym kościele.
 4. Spotkanie Bielanek w czwartek o godz. 17.00 w sali przy kancelarii.
 5. W piątek przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Msza św. do Najświętszego Serca Jezusa i Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 8.00 i 18.00. Msza św. z udziałem dzieci o godz. 17.00. Spowiedź podczas wszystkich Mszy św. i od godz. 16.30.
 6. Tradycyjnie w Pierwszy Piątek Miesiąca kapłani odwiedzą chorych w ich mieszkaniach z posługą sakramentalną w godz. od 9.00 do 13.00. Nowych chorych, którzy chcieliby przyjmować kapłana raz w miesiącu prosimy zgłaszać w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie do środy włącznie.
 7. W piątek i w następną niedzielę w naszej parafii będziemy gościć ks. kard. Kazimierza Nycza, który przybędzie, aby dokonać wizytacji biskupiej naszej parafii. W piątek ks. Kardynał spotka się z uczniami liceum i pacjentami szpitala, odwiedzi Siostry Pocieszycielki Serca Jezusowego oraz Siostry Eucharystki. Natomiast w niedzielę odbędą się spotkania z kapłanami pracującymi w naszej parafii, przedstawicielami grup i wspólnot parafialnych oraz członkami Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.
 8. W sobotę obchodzimy 5. rocznicę poświęcenia naszego kościoła parafialnego. Msze święte i nabożeństwa będą odprawiane jak w każdą sobotę.
 9. W sobotę przypada Pierwsza Sobota Miesiąca. Msza św. o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny i Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 8.00.
 10. W następną niedzielę przypada 12. rocznica nominacji Pasterza naszej archidiecezji ks. kard. Kazimierza Nycza na stolicę metropolitalną w Warszawie. Natomiast w poniedziałek przypada dzień Jego imienin. Pamiętajmy w tych dniach w swojej modlitwie o naszym Pasterzu.
 11. W następną niedzielę przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca. Nabożeństwo z Adoracją Najświętszego Sakramentu połączone z Nabożeństwem różańcowym o godz. 17.00.
 12. W następny poniedziałek przypada Święto św. Kazimierza, Patrona naszej parafii. Suma odpustowa zostanie odprawiona pod przewodnictwem ks. kard. Kazimierza Nycza w następną niedzielę (3 marca) o godz. 18.00. Nastąpi również poświęcenie figury św. Kazimierza, która zostanie umieszczona we wnęce przy prezbiterium.
 13. Zapraszamy zakochanych, którzy chcą przygotować się do sakramentu małżeństwa na kurs dla narzeczonych Radość i nadzieja. Kurs ma formę warsztatową: będą rozmowy we dwoje, świadectwa życia małżeństw i praktyczne porady. Spotkania rozpoczynają się 26 marca i będą odbywać się we wtorki o godzinie 19.00 przez 9 tygodni. Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na formę kursu. Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się mailowo: kursdlanarzeczonych@gmail.com lub telefonicznie: 501 477 114.

Zapraszamy też małżeństwa, które chcą prowadzić kursy dla narzeczonych lub pomagać przy ich organizacji o kontakt na powyższy telefon i adres mailowy.

 1. Akcja Katolicka rozwija działalność sklepiku parafialnego, który działa w nowym miejscu. Sklepik jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. od 17.00 do 18.00, a w niedzielę od 10.00 do 13.00.
 2. KontynuujemyWizytę Duszpasterską. Osoby, które z różnych przyczyn nie przyjęły księdza w zaproponowanym przez nas terminie prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub kancelarii (osobiście bądź telefonicznie) na wizytę duszpasterską na indywidualne zaproszenie, która odbędzie się w dniach 2, 4 i 5 marca.
 3. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
 4. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

PLAN KOLĘDY od 25.II. do 5.III.2019 r.

Poniedziałek, 25-ego lutego Przemysłowa bez bloków Przemysłowa 6 Grafitowa 4, 6, 8 Szczęsna Olszowa Ołówkowa Wtorek, 26-ego lutego Daszyńskiego Mechaników 1 Reja Apteczna Środa, 27-ego lutego Obrońców Pokoju Ołówkowa 1A, 1B, 1D Czwartek, 28-ego lutego Ołówkowa 1C, 1E, 7, 15, 26, 44 Sienkiewicza Sobota, 2-ego marca Sienkiewicza 5 Stalowa Kolęda na indywidualne zaproszenie Poniedziałek, 4-ego marca Mechaników 3 Kolęda na indywidualne zaproszenie Wtorek, 5-ego marca Kolęda na indywidualne zaproszenie

Prosimy mieszkańców wymienionych bloków o zabranie z zakrystii kartki z informacją do powieszenia na klatkach. Przekazanie tej informacji jest bardzo ważne, ponieważ parafianie wyjeżdżają w niedziele i nie wszyscy przychodzą do naszego kościoła. Prosimy o to apostolstwo.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.