1. Spotkanie Rodziców Bielanek ws. wyjazdu dzieci nad morze w wakacje dzisiaj (w niedzielę) o godz. 19.00 w sali przy kancelarii.
 2. K Biskup Piotr Jarecki udzieli sakramentu bierzmowania grupie młodzieży oraz dorosłych w poniedziałek o godz. 18.00. Prosimy kandydatów o przybycie na bierzmowanie o godz. 17.30. Na tę uroczystość są zaproszeni także Rodzice, którzy o godz. 17.45 udzielą swoim dzieciom błogosławieństwa.

W związku z tym w poniedziałek nie będzie Mszy św. o godz. 17.30. Intencja mszalna przyjęta na godz. 17.30 zostanie odprawiona o godz. 18.00.

 1. Zapraszamy na ?Godzinę Uwielbienia? we wtorek od godz. 19.30.
 2. W środę przypada Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
 3. Kontener na makulaturę na wsparcie Misji zostanie podstawiony w piątek i zabrany w poniedziałek rano. W wakacje nie będzie zbiórki makulatury. Kolejny kontener zostanie podstawiony we wrześniu.
 4. W czwartek przypada Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika.
 5. Kończymy rok szkolny i katechetyczny w następującym porządku:
  – we wtorek o godz. 11.00 ? Szkoła Podstawowa Nr 8,
  – w czwartek o godz. 10.00 ? Gimnazjum Nr 4 im. Jana Pawła II,
  – w piątek:
  o godz. 8.00 ? Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki,
  o godz. 9.00 ? Liceum Ogólnokształcące im. T. Zana,
  o godz. 13.00 ? Szkoła Podstawowa Nr 6.
 6. Przychylając się do próśb Parafian w przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. organizujemy poświęcenie kierowców i pojazdów mechanicznych w związku z wyjazdami wakacyjnymi. Zapraszamy najpierw do kościoła, a po Mszy św. do swoich samochodów zaparkowanych na ulicach wokół kościoła.
 7. Podobnie jak w poprzednich latach w czasie wakacyjnym zostaje zmieniona godzina niedzielnej Mszy św. wieczornejz godz. 18.00 na 19.00. Zmiana dotyczy tylko niedzielnych Mszy św. wieczornych i rozpocznie się od niedzieli 1 lipca. Natomiast niedzielne Msze św. w czasie wakacji w Szpitalu i w ZOL?u na Wrzesinku będą odprawiane o godz. 15.30.
 8. W związku z urlopami księży Msze św. w dni powszednieod 1. lipca do końca sierpnia będą odprawiane o godz. 6.30, 8.00 i 18.00, czyli nie będzie Mszy św. o 7.00 i 17.30.
 9. W dniach 28 ? 30 września 2018 r. w naszej parafii odbędą się warsztaty liturgiczno?muzyczne, które będą prowadzone przez trzech znanych kompozytorów muzyki chrześcijańskiej: Pawła Bębenka, Huberta Kowalskiego i Piotra Pałkę. Jest to nie tylko niezwykłe wydarzenie muzyczne, ale również duchowe. Zapisy i szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej naszej parafii, pod adresem e-mail: warsztatypruszkow@gmail.com, a także na Facebooku. Wszystkich chętnych bardzo serdecznie zapraszamy.
 10. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
 11. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.