1. W poniedziałek przypada Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  2. Przychylając się do próśb Parafian w następną niedzielę po wszystkich Mszach św. organizujemy poświęcenie kierowców i pojazdów mechanicznych w związku ze świętem św. Krzysztofa, patrona kierowców. Zapraszamy najpierw do kościoła, a po Mszy św. do swoich samochodów zaparkowanych na ulicach wokół kościoła. Kapłani wyjdą z wodą święconą i pamiątkowymi breloczkami na ul. Berenta, a następnie przejdą ulicami Kraszewskiego i Kościelną do ul. Hubala. Prosimy poczekać przy swoich samochodach.
  3. Parafia św. Edwarda organizuje ośmiodniową pielgrzymkę do Loudes w terminie 16-23 października 2018 r. W programie: MONTSERRAT ? BARCELONA ? SARAGOSSA ? PAMPELUNA ? SAN SEBASTIAN ? LOURDES ? CARCASSONNE ? COSTA BRAVA. Szczegółowe informacje w zakrystii i kancelarii.
  4. Zgromadzenie Sióstr Jezusa Miłosiernego w Wilnie buduje Dział Dziecięcy Hospicjum bł. ks. Michała Sopoćki. Osoby pragnące wspomóc tę inicjatywę zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na ulotkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać.
  5. Miato podjęło remont ul. Cmentarnej. Będzie budowana kanalizacja. W związku z tym w dniach od 16 do 20 lipca ul. Cmentarna będzie zamknięta.
  6. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.

Życzymy urlopowiczom dobrego wypoczynku, pracującym siły i wytrwałości, a wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.