1. Dziękujemy ks. Maciejowi, Neoprezbiterowi który w tym tygodniu kończy miesięczną posługę duszpasterską w naszej parafii. Życzymy ks. Maciejowi Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask na drodze realizacji swojego powołania. Szczęść Boże.
 2. 1 sierpnia przypada 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Powstańców w środę o godz. 18.00.
 3. W czwartek przypada Pierwszy Czwartek Miesiąca. Msza św. o Jezusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie oraz modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii o godz. 18.00.
 4. W piątek przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Msza św. o Najświętszym Sercu Jezusa o godz. 8.00 i 18.00. Spowiedź podczas wszystkich Mszy św. i od godz. 17.00. Dzieci zapraszamy na Mszę św. wraz z młodzieżą i dorosłymi o godz. 18.00.
 5. W sierpniu w Pierwszy Piątek Miesiąca z racji urlopów kapłani nie będą odwiedzać chorych w ich mieszkaniach z posługą sakramentalną. Będziemy kontynuować odwiedziny chorych od września.
 6. W sobotę przypada Pierwsza Sobota Miesiąca. Msza św. o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny i adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 8.00.
 7. W następną niedzielę przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca. Nabożeństwo z adoracją Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w przyszłą niedzielę o godz. 18.30. Procesji z Najświętszym Sakramentem nie będzie.
 8. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia:
  – we wtorek ? Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, Kapłana;
  – w środę ? Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, Biskupa i Doktora Kościoła;
  – w sobotę ? Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, Kapłana.
 9. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach wyruszających w sierpniu z Warszawy, a zwłaszcza w 38. Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymce Metropolitalnej, 307. Warszawskiej Pielgrzymce Pieszej organizowanej przez Ojców Paulinów i 27. Pieszej Pielgrzymce Niepełnosprawnych.
 10. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
 11. Życzymy urlopowiczom dobrego wypoczynku, pracującym siły i wytrwałości, a wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.