1. Decyzją ks.  Kazimierza Nycza ks. Maciej Smoliński po siedmiu latach pracy duszpasterskiej opuszcza naszą parafię, aby objąć obowiązki rezydenta w par. św. Ojca Pio w Warszawie i jednocześnie prefekta w Zespole Szkół Przymierza Rodzin. Pożegnanie ks. Macieja odbędzie się w następną niedzielę podczas Mszy św. o godz. 13.15. W przyszłą niedzielę przywitamy ks. Sergiusza Dębeckiego, dotychczasowego duszpasterza akademickiego w kościele św. Anny w Warszawie.
 2. W tym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia:
  – w poniedziałek ? Wspomnienie św. Bernarda, Opata i Doktora Kościoła
  – we wtorek ? Wspomnienie św. Piusa X, Papieża,
  – w środę ? Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej,
  – w piątek ? Święto św. Bartłomieja, Apostoła.
 3. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
 4. Życzymy urlopowiczom dobrego wypoczynku, pracującym siły i wytrwałości, a wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.