1. Dziękujemy za ofiary zebrane dzisiaj na tacę, a także wpłaty indywidualne, przeznaczone na spłatę inwestycji remontu i ogrzewania kościoła. Bóg zapłać.
 2. Spotkanie Wspólnoty Różańcowej dzisiaj (w niedzielę) o godz. 16.00 w dolnym kościele, a następnie o godz. 17.00 modlitwa różańcowa w kościele.
 3. Dzisiaj (w niedzielę) swoje imieniny obchodzi ks. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona dzisiaj (w niedzielę) o godz. 18.00.
 4. Zapraszamy na ?Godzinę Uwielbienia? przed Najświętszym Sakramentem zakończoną Apelem Jasnogórskim we wtorek o godz. 20.00.
 5. W czwartek z racji 13. dnia miesiąca Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła i modlitwą różańcową o godz. 18.00.
 6. Zapraszamy Rycerzy Jana Pawła II jak również kandydatów do wspólnoty w czwartek na Mszę św. o godz. 18.00, a potem na spotkanie w sali przy kancelarii.
 7. Spotkanie Bielanek w piątek o godz. 17.00 w sali przy kancelarii.
 8. Wszystkich ministrantów i chłopców, którzy chcieliby rozpocząć posługę przy ołtarzu zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 10.00 w zakrystii.
 9. W tym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia:
  – w środę ? Wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi,
  – w czwartek ? Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, Biskupa i Doktora Kościoła,
  – w piątek ? Święto Podwyższenia Krzyża Świętego,
  – w sobotę ? Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
 10. W następną niedzielę pragniemy wesprzeć modlitwą i ofiarą nasze Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie. Ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na ten cel.
 11. Intencje Mszalne na rok 2019 będą przyjmowane od następnego poniedziałku (17 września) wyłącznie w kancelarii.
 12. Pierwsze Spotkanie biblijne dla młodzieży, która w zeszłym roku przyjęła sakrament bierzmowania w następny poniedziałek (17 września) o godz. 19.30 w salce w dolnym kościele.
 13. W związku z pytaniami parafian informujemy, że kontener na makulaturę na wsparcie Misji zostanie podstawiony w czwarty piątek miesiąca, tj. 28 września.
 14. Rozpoczynamy zapisy na przygotowane do bierzmowania młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych (klasy 1-sze liceum i technikum). Formularz zapisu można odebrać w zakrystii lub kancelarii parafialnej, a następnie wypełniony zwrócić osobiście do ks. Piotra. Zapisy trwają do końca września.
 15. Parafia organizuje dwie pielgrzymki: Tradycyjną Pielgrzymkę do Częstochowy w rocznicę oddania parafii pod opiekę Matki Bożej w sobotę 6 października oraz Pielgrzymkę Mężczyzn do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w sobotę 20 października. Zgłoszenia w zakrystii i kancelarii.
 16. Pragniemy przypomnieć, że parafia św. Edwarda organizuje ośmiodniową pielgrzymkę do Loudes w terminie 16-23 października 2018 r. W programie: MONTSERRAT ? BARCELONA ? SARAGOSSA ? PAMPELUNA ? SAN SEBASTIAN ? LOURDES ? CARCASSONNE ? COSTA BRAVA. Szczegółowe informacje w parafii św. Edwarda.
 17. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
 18. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.