1. Dzisiaj (w niedzielę) obchodzimy Światowy Dzień Ubogich pod hasłem Biedak zawołał, a Pan go usłyszał (Ps 34,7). Pamiętajmy dzisiaj w sposób szczególny o modlitwie w intencji ubogich.
 2. Spotkanie Dzieci Pierwszokomunijnych wraz z ich Rodzicami odbędzie się dzisiaj (w niedzielę) o godz. 15.45 w kościele. Natomiast spotkanie samych Rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych ze Szkoły Podstawowej nr 6 i 39 odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 w dolnym Kościele, a spotkanie Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 8 we wtorek o godz. 19.00 również w dolnym Kościele.
 3. Spotkanie Wspólnoty Różańcowej dzisiaj (w niedzielę) o godz. 16.00 w dolnym kościele, a następnie Różaniec w intencji Ojczyzny o godz. 17.00.
 4. Dzisiaj (w niedzielę) odbędzie się uroczyste wprowadzenie relikwii bł. Karoliny Kózkówny do kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wprowadzenia dokona ks. bp Piotr Jarecki podczas Mszy św. o godz. 18.00.
 5. Zapraszamy na krótki Koncert ku czci św. Cecylii połączonych chórów: naszego parafialnego Chóru „Lira” i Chóru „Deesis” z Parafii św. Edwarda w Pruszkowie dzisiaj (w niedzielę) po Mszy św. o godz. 18.00.
 6. ?Godzina Uwielbienia? we wtorek o godz. 20.00.
 7. Kontener na makulaturęna wsparcie Misji zostanie podstawiony w piątek, a zabrany w poniedziałek rano.
 8. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia:
  – w poniedziałek ? Wspomnienie bł. Salomei, Zakonnicy,
  – we wtorek ? Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, Kapłana,
  – w środę ? Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny,
  – w czwartek ? Wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy,
  – w sobotę – Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, Kapłana i Towarzyszy.
 9. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela Roku Liturgicznego. Za publiczne odmówienie aktu poświęcenia i pod zwykłymi warunkami można zyskać odpust zupełny dla osoby zmarłej lub dla siebie.
 10. Zapraszamy na Mszę św. w intencji ofiar stanu wojennego w następną niedzielę o godz. 18.00. Po Mszy św. odbędzie się patriotyczny program słowno-muzyczny w związku ze zbliżającą się rocznicą wprowadzenia stanu wojennego.
 11. Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie zaprasza wszystkich chętnych na wykłady otwarte z cyklu Duchowość dla Warszawy prowadzone przez profesorów KUL i UKSW. Najbliższy wykład jest zatytułowany: Czy możliwe są cuda w XXI wieku?. Wykład odbędzie się we wtorek 27 listopada o godz. 19.00 w Centralnej Bibliotece Rolniczej przy ul. Krakowskie Przedmieście 66.
 12. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
 13. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.