1. Dzisiaj (w niedzielę) przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca. Nabożeństwo z Adoracją Najświętszego Sakramentu połączone z Nabożeństwem różańcowym o godz. 17.00. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie będą odprawiane po Mszy św. wieczornej, czyli ok. godz. 18.30. Wszystkie dzieci, a zwłaszcza pierwszokomunijne zapraszamy w czwartki o godz. 18.30.
 2. Pierwsze spotkanie rozpoczynające przygotowanie do Bierzmowania dla kandydatów ze szkół ponadgimnazjalnych w poniedziałek o godz. 19.30 w dolnym kościele.
 3. ?Godzina Uwielbienia? we wtorek o godz. 20.00.
 4. Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w piątek o godz. 18.00.
 5. W sobotę przypada Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, Kapłana.
 6. W sobotę z racji 13. dnia miesiąca oraz Wspomnienia Matki Bożej Różańcowej Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła i modlitwą różańcową po Mszy św. o godz. 18.00.
 7. W następną niedzielę przypada druga niedziela miesiąca. W związku z tym ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na spłatę inwestycji remontu i ogrzewania kościoła. Za złożone ofiary, a także wpłaty indywidualne, już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać.
 8. Spotkanie Wspólnoty Różańcowej w następną niedzielę o godz. 16.00 w dolnym kościele, a następnie o godz. 17.00 modlitwa różańcowa w kościele.
 9. W następną niedzielę przypada XVIII Dzień Papieski pod hasłem: Promieniowanie ojcostwa. Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia zaprasza na koncert Dnia Papieskiego, który odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie w następną niedziele o godz. 17.00. Wstęp wolny. Więcej informacji znajduje się na stronie Fundacji www.dzielo.pl. Tego dnia odbędzie się także zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 10. W następny wtorek przypada rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Ojca Świętego Jana Pawła II. Z tej okazji Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie zaprasza na spotkanie z poezją św. Jana Pawła II i muzyką Marcina Stycznia, które odbędzie się 16 października (wtorek) o godz. 19.00 w auli Biblioteki Rolniczej przy ul. Krakowskie Przedmieście 66 w Warszawie.
 11. Siostry Eucharystki organizują pielgrzymkę do Sokółki z racji 10-ej rocznicy Cudu Eucharystycznego w piątek 19 października. Koszt pielgrzymki wynosi 80 zł (przejazd i obiad). Wyjazd o godz. 6.00. Zapisy w zakrystii lub u Sióstr Eucharystek przy Zawiszy 3 u Siostry Julii, która była świadkiem tego cudu. Tel. 512 675 160.
 12. Zachęcamy do udziału w Pielgrzymce Mężczyzn do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu (sobota 20 października). Zgłoszenia w zakrystii i kancelarii.
 13. W tym tygodniu rozpoczął się w Rzymie Synod biskupów pod hasłem Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania. Wszystkich parafian prosimy o modlitwę w intencji owocnego przebiegu obrad synodu. Młodzież Archidiecezji Warszawskiej podejmie modlitewne czuwanie na Jasnej Górze w intencji Synodu w nocy z 20 na 21 października 2018 roku (noc z soboty na niedzielę). Nocne czuwanie rozpocznie się Apelem Jasnogórskim o 21.00 w Kaplicy Cudownego Obrazu i zakończy się ok. 5.00. W programie będzie czas adoracji i uwielbienia, konferencje tematyczne i Eucharystia. Nasza parafia organizuje wyjazd młodzieży na to czuwanie. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
 14. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
 15. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.