1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, a także wpłaty indywidualne, przeznaczone na spłatę inwestycji remontu i ogrzewania kościoła. Bóg zapłać.
 2. Spotkanie Wspólnoty Różańcowej dzisiaj (w niedzielę) o godz. 16.00 w dolnym kościele, a następnie o godz. 17.00 modlitwa różańcowa w kościele. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie będą odprawiane po Mszy św. wieczornej, czyli ok. godz. 18.30. Wszystkie dzieci, a zwłaszcza pierwszokomunijne zapraszamy w czwartki o godz. 18.30.
 3. Dzisiaj (w niedzielę) obchodzimy XVIII Dzień Papieski pod hasłem: Promieniowanie ojcostwa. Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia zaprasza na koncert Dnia Papieskiego, który odbędzie się dzisiaj (w niedziele) o godz. 17.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. Wstęp wolny. Więcej informacji znajduje się na stronie Fundacji www.dzielo.pl. Tradycyjnie dzisiaj (w niedzielę) po wszystkich Mszach św. odbywa się zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 4. Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie zaprasza na spotkanie z poezją św. Jana Pawła II i muzyką Marcina Stycznia organizowane z okazji rocznicy wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Ojca Świętego Jana Pawła II, które odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 w auli Biblioteki Rolniczej przy ul. Krakowskie Przedmieście 66 w Warszawie.
 5. ?Godzina Uwielbienia? we wtorek o godz. 20.00.
 6. Zachęcamy do udziału w Pielgrzymce Mężczyzn do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu (sobota 20 października). Zgłoszenia w zakrystii i kancelarii.
 7. Twa w Rzymie Synod biskupów pod hasłem Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania. Wszystkich parafian prosimy o modlitwę w intencji owocnego przebiegu obrad synodu. Młodzież Archidiecezji Warszawskiej podejmie modlitewne czuwanie na Jasnej Górze w intencji Synodu w nocy z 20 na 21 października 2018 roku (noc z soboty na niedzielę). Nocne czuwanie rozpocznie się Apelem Jasnogórskim o 21.00 w Kaplicy Cudownego Obrazu i zakończy się ok. 5.00. W programie będzie czas adoracji i uwielbienia, konferencje tematyczne i Eucharystia. Nasza parafia organizuje wyjazd młodzieży na to czuwanie. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
 8. Zapraszamy Rodziców wraz z ich dziećmi, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii św. na Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 15.45.
 9. W tym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia:
  – w poniedziałek ? Wspomnienie św. Teresy z Avila, Dziewicy i Doktora Kościoła;
  – we wtorek ? Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej;
  – w środę – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i Męczennika
  – w czwartek ? Święto św. Łukasza, Ewangelisty. Dzień modlitw za pracowników Służby Zdrowia;
  – w piątek – Wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki, Kapłana i Męczennika;
  – w sobotę – Wspomnienie św. Jana Kantego, Kapłana.
 10. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
 11. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.