1. Dzisiaj (w niedzielę) przypada Uroczystość Zesłania Ducha Św., która kończy okres wielkanocny. W związku z tym przypominamy o obowiązku spowiedzi i Komunii wielkanocnej.
 2. Nabożeństwo majowe dzisiaj (w niedzielę) o godz. 17.30. W dni powszednie nabożeństwa majowe będą odprawiane po Mszy św. wieczornej, czyli ok. godz. 18.30.
 3. Zapraszamy na ?Godzinę Uwielbienia? we wtorek od godz. 19.30.
 4. Kontener na makulaturę na wsparcie misji zostanie podstawiony w piątek, a zabrany w poniedziałek rano.
 5. W tym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia:
  – w poniedziałek ? Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła;
  – w czwartek ? Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  – w sobotę ? Wspomnienie św. Filipa Nereusza, Kapłana.
 6. Zapraszamy na Piknik Medyczny pt. ?Zdrowa niedziela w Powiecie Pruszkowskim?, który odbędzie się w następną niedzielę od godz. 9.00 do 14.00 na terenie naszego kościoła. W trakcie pikniku poprowadzone będą badania profilaktyczne w kierunku astmy, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego oraz chorób serca. Będzie można spotkać się z lekarzami ginekologami i położnymi oraz uzyskać konsultacje dotyczące laktacji i opieki okołoporodowej, zrobić USG. Ponadto prowadzone będzie poradnictwo i dystrybucja materiałów edukacyjnych związanych z profilaktyką raka piersi, uzależnień oraz boreliozy przez specjalistów z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pruszkowie. Swoje stanowiska będą miały Poradnia Psychologiczno?Pedagogiczna oraz Zespół Ośrodków Wsparcia z Piastowa, gdzie będzie można uzyskać darmową konsultację prowadzoną przez psychologów, pedagogów, logopedów oraz specjalistów od profilaktyki uzależnień i przemocy oraz szeroko pojętego kryzysu. Swój udział w imprezie zapowiedziało Stowarzyszenie Braci Ubogich oraz Pruszkowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich Socjus.
 7. Za tydzień ( maja) dzieci ze Szkoły Nr 6, 8 i 39 będą miały Rocznicę Pierwszej Komunii na Mszy św. o godz. 10.30. Osoby nie związane z tą uroczystością, jeśli to możliwe, zachęcamy do udziału we Mszach św. o innych godzinach.
  Spowiedź Dzieci Rocznicowych ze Szkoły Podstawowej nr 6, 8 i 39 oraz Ich Rodziców w sobotę od godz. 9.00 zgodnie z planem szkolnym.
 1. Prosimy osoby, które zgłosiły się na pielgrzymkę do Wilna o wpłatę zaliczki w wysokości 260 zł do ks. Macieja lub w kancelarii do następnej niedzieli.
 2. Zbiórka do puszek zorganizowana przez Caritas parafialną w związku z organizowanym Dniem Chorego w następną niedzielę po wszystkich Mszach św. Dzień Chorych w naszej parafii odbędzie się 9 czerwca o godz. 11.00.
 3. Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
 4. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.