Ogłoszenia – II Niedziela Wielkanocna (19 kwietnia 2020)

• W związku ze stopniowym znoszeniem ograniczeń spowodowanych stanem epidemii, we Mszy św. w naszym kościele od poniedziałku będzie mogło uczestniczyć nie więcej niż 80 osób. Jednocześnie muszą one zachować między sobą odległość dwóch metrów. W związku z tym w kościele zostaną wyznaczone miejsca, gdzie można usiąść. Prosimy, aby stosować się do oznaczeń i ich nie zmieniać. W jednej ławce będą mogły usiąść jedynie osoby zamieszkujące razem, ale nie więcej niż dwie. Komunia św. będzie udzielana wzdłuż nawy głównej i naw bocznych. Do kościoła w niedzielę będziemy wchodzić tylko głównym wejściem, a wychodzić bocznymi. Wolontariusz będzie liczył ilość wchodzących osób. Prosimy, aby przy wejściu dezynfekować ręce płynem znajdującym się na stoliku. Osoby, które chciałyby pełnić funkcję Wolontariusza prosimy o zgłoszenie się telefonicznie do kancelarii.
  • W dalszym ciągu możemy skorzystać z dyspensy i uczestniczyć we Mszy św. za pośrednictwem mediów.
  • Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Koronka do Miłosierdzia Bożego i uroczysta Msza św. o godz. 15.00. Będzie ona transmitowana przez internet, a także przez kanał telewizji kablowej Tel-Kab.
  • Zapraszamy na ?Godzinę Uwielbienia? we wtorek od godz. 20.00. Będzie ona także transmitowana przez internet.
  • W tym tygodniu przypadają następujące uroczystości i święta:
    – w czwartek ? Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski;
    – w sobotę ? Święto św. Marka, Ewangelisty.
  • Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

w soboty: 10:00-11:00