Ogłoszenia – III Niedziela Wielkanocna (18 kwietnia 2021)

1. W związku z dalszym ograniczeniem liczby wiernych w kościele oraz apelem ks. kard. K. Nycza do wiernych i duchownych o pilne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, przypominamy o konieczności stosowania się do obowiązujących przepisów sanitarnych. Dodatkowe miejsca dla wiernych są dostępne w dolnym kościele.
  2. Dzisiaj (w niedzielę) obchodzimy tzw. Niedzielę Biblijną i rozpoczynamy XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem Zgromadzeni na świętej Wieczerzy. Zachęcamy do częstszego czytania Pisma Świętego na co dzień.
  3. Dodatkowa Msza św. dzisiaj (w niedzielę) o godz. 16.00.
  4. W poniedziałek przypada 16 rocznica wyboru papieża Benedykta XVI. Pamiętajmy szczególnie tego dnia w swoich modlitwach o papieżu seniorze.
  5. Godzina Uwielbienia” we wtorek od godz. 20.00.
  6. W związku z Rokiem św. Józefa i Rokiem Rodziny wprowadzamy Mszę wotywną do św. Józefa, która będzie odprawiana w środy o godz. 8.00.
  7. W piątek obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. Z racji uroczystości post nie obowiązuje.
  8. Uroczysta Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
    Możliwość skorzystania z Sakramentu pokuty w piątek od godz. 15.00 do 16.00.
  9. Spotkania Rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych w sobotę w kościele według następującego porządku:
    – o godz. 10.00 – Rodzice Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 8,
    – o godz. 12.00 – Rodzice Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3.
  10. W następną niedzielę pragniemy wesprzeć nasze Seminarium Duchowne w Warszawie nie tylko modlitwą, ale i ofiarami składanymi na tacę. Prosimy o modlitwę w intencji powołań.
  11. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Maturzystów, która zostanie odprawiona we wtorek 27 kwietnia o godz. 17.00.
  12. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem BIULETYNU, a znajdziemy w nim między innymi:

– Ogłoszenia duszpasterskie

– Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień

– Czy umiesz zająć stanowisko w dyskusjach bioetycznych?

czyli otwieramy „Kącik bioetyczny dla wierzących i ateistów” – w trwającym ROKU RODZINY co jakiś czas będziemy poruszać najbardziej palące kwestie ochrony życia = świętości życia

– Co Bóg mówi do nas przez Cuda? – kolejna część artykułu o Cudach Eucharystycznych

– Kartka z Kalendarza – kontynuujemy artykuł historyczny o likwidacji obozu w Ostaszkowie – KATYŃ-czy to musiało się wydarzyć…?

– Także krzyżówka (nie tylko dla dzieci) z nagrodami

– oraz zadanie od ks. Marcina dla dzieci, uczestniczących we Mszy świętej o 10.30 ale także i o innych godzinach

Zachęcamy, zapraszamy do czytania prasy katolickiej/informacyjnej

1. Zapowiedzi (o godz. 12.00).
  2. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 16:00, 18:00

w soboty:

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne: