1. Dzisiaj (w niedzielę) przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca. Nabożeństwo różańcowe w intencji zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych połączone z Adoracją Najświętszego Sakramentu bez procesji wokół kościoła o 1700.
 2. Zapraszamy na koncert patriotyczno-religijny pt. Zaduszki polskie w wykonaniu Prezentera organów oliwskich w Gdańsku Pana Giedymina Grubbe, który odbędzie się dzisiaj (w niedzielę) po Mszy św. o 1800.
 3. Zapraszamy na ?Godzinę Uwielbienia? we wtorek od 1930 do 2100.
 4. Rozpoczynamy przygotowania do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w Panamie. Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno z naszej parafii jak i z innych parafii pruszkowskich, na spotkanie informacyjne w czwartek o 1900 w dolnym kościele.
 5. W sobotę przypada 99. rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości.Główne obchody będą miały miejsce w kościele na Żbikowie. Rozpocznie je uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny, która zostanie odprawiona o 1100. Następnie odbędzie się Marsz Niepodległości, złożenie kwiatów pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki oraz koncert Teatru Muzycznego ?Od Czapy?. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny w naszym kościele zostanie odprawiona o 1800.

  Zapraszamy

 6. W sobotę swoje imieniny obchodzi ks. Marcin Kuciński. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona tego dnia o 1800.
 7. W tym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia:
  • w czwartek ? Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
  • w piątek ? Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,
  • w sobotę ? Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa.
 8. W następną niedzielę przypada druga niedziela miesiąca. W związku z tym ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na spłatę inwestycji remontu i ogrzewania kościoła. Za złożone ofiary, a także wpłaty indywidualne, już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać.
 9. Spotkanie Wspólnoty Różańcowej w następną niedzielę o 1600 w dolnym kościele, a następnie Różaniec o 1700.
 10. Spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadgimnazjalnych w następny poniedziałek o 1900 w dolnym kościele.
 11. Przypominamy, że do końca miesiąca listopada trwa zbiórka starych niepotrzebnych zegarków oraz bezużytecznych telefonów komórkowych, które zostaną przeznaczone na wsparcie Misji i Misjonarzy na Madagaskarze i w Kenii. Można je zostawić w kancelarii lub zakrystii albo przekazać je bezpośrednio ks. Krzysztofowi Gołębiewskiemu, który jest koordynatorem tej akcji. W razie pytań prosimy o kontakt z ks. Krzysztofem.
 12. Zapowiedzi w niedzielę o 1200.
 13. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.