Ogłoszenia – Niedziela Trójcy Świętej (7 czerwca 2020)

• Przypominamy o obowiązku zasłaniania nosa i ust w kościele oraz dezynfekcji dłoni przy wejściu do kościoła i przy podejściu do konfesjonału.
  • Archidiecezja Warszawska dzisiaj przeżywa XIII Święto Dziękczynienia pod hasłem Dziękujemy i zawierzamy Bożej Opatrzności obecny czas kościoła i świata. Jak co roku w pierwszą niedzielę czerwca pragniemy podziękować Opatrzności Bożej za łaski okazane naszemu Narodowi.
  • Uroczysta Msza św. z okazji 107 rocznicy erygowania parafii oraz 5 rocznicy powołania Chorągwi Zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II w naszej parafii odbędzie się dzisiaj o godz. 13.15. W trakcie Mszy św. będzie promocja kadetów i na wyższy stopień zakonny.
  • Dzisiaj przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca. Nabożeństwo z Adoracją Najświętszego Sakramentu połączone z nabożeństwem czerwcowym o godz. 17.00. W dni powszednie nabożeństwa czerwcowe są odprawiane po Mszy św. wieczornej, czyli ok. godz. 18.30.
  • We wtorek nie będzie ?Godziny Uwielbienia?. Na następną zapraszamy we wtorek 16 czerwca.
  • Nowo wyświęceni Neoprezbiterzy przybędą do nas, aby odprawić Mszę św. i udzielić błogosławieństwa prymicyjnego oraz podziękować za wsparcie czesnego przez Wspólnotę Różańcową. Zapraszamy na Mszę św. w środę o godz. 18.00.
  • Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało, przypada w czwartek. Msze św. będą odprawiane jak w niedzielę, z wyjątkiem Mszy św. o godz. 13.15. Po Mszy św. o godz. 12.00 procesja do czterech ołtarzy w kościele. Będzie ona transmitowana przez internet.
  • W Boże Ciało w sposób szczególny będziemy modlić się za Nadzwyczajnych Szafarzy Eucharystii w 6 rocz. rozpoczęcia ich służby w naszej parafii.
  • Msza św. w intencji wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w piątek o godz. 18.00.
  • W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek, wtorek i piątek w godz. 10.00-11.00 i 15.00-17.00. W środę i sobotę kancelaria będzie nieczynna.
  • W tym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia:
    – w poniedziałek ? Wspomnienie św. Jadwigi, Królowej;
    – we wtorek ? Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego;
    – w piątek ? Wspomnienie Błogosławionych Męczenników, Antoniego Juliana Nowowiejskiego, Biskupa i Towarzyszy, m.in. ks. Edwarda Detkensa;
    – w sobotę ? Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, Kapłana i Doktora Kościoła.
  • Msza św. w języku migowym dla Niesłyszących w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.
  • Spotkanie Wspólnoty Różańcowej w następną niedzielę o godz. 16.00 w kościele, a następnie o godz. 17.00 nabożeństwo czerwcowe połączone z modlitwą różańcową.
  • Spotkanie wszystkich Rodziców Dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. w środę 17 czerwca o godz. 19.00 w kościele.
  • Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w poniedziałek 22 czerwca o godz. 19.00 w kościele.
  • Zapraszamy na FILMOWE REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE, które odbędą się w dniach 7?10 czerwca o godz. 19.00 w naszym kościele. Spotkania poprowadzi P. Benon Wylegała założyciel Fundacji Filmowego Ruchu Ewangelizacyjnego z Bielska-Białej, który złoży swoje świadectwo wiary.
    PROGRAM:
    ? ?13.Dzień ? Fatima? ? 8 czerwca (poniedziałek) o godz. 19:00. Po projekcji Akt Oddania się Matce Bożej;
    ? ?Ufam Tobie? ? 9 czerwca (wtorek) o godz. 19:00. Po projekcji modlitwa zawierzenia się Jezusowi Miłosiernemu;
    ? ?Ja Jestem? ? 10 czerwca (środa) o godz. 19:00. Po projekcji adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
    Zapraszamy teraz P. Benona, aby wprowadził nas w te rekolekcje.
  • Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

w soboty: 10:00-11:00