Ogłoszenia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (12 kwietnia 2020)

  • Msze św. w niedziele i dni powszednie będą odprawiane tak jak dotychczas. W związku ze stanem epidemii zachęcamy do skorzystania z dyspensy i uczestniczenia we Mszy św. za pośrednictwem mediów. Do kościoła zapraszamy jedynie osoby, które zamówiły intencje mszalne. Prosimy pozostać w domu.
  • W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w niedziele. Przedłużamy radość ze Zmartwychwstania Pana Jezusa do 8 dni Oktawy Wielkanocnej. Liturgicznie każdy dzień traktowany jest jak Niedziela Zmartwychwstania. W piątek w Oktawie (17.04.2020) post nie obowiązuje.
  • Wszystkie Msze św. w Niedzielę Zmartwychwstania i Poniedziałek Wielkanocny będą transmitowane przez internet. Dodatkowo Msze św. o godz. 9.00 będą transmitowane przez pruszkowskie POPradio (92,8 fm), a Msze św. o godz. 18.00 przez kanał telewizji kablowej Tel-Kab.
  • Tradycyjnie w II Dzień Świąt Wielkanocnych modlitwą i ofiarą wspieramy uczelnie katolickie tak ważne i potrzebne w naszej Ojczyźnie, m.in. Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie i KUL.
  • ?Godzina Uwielbienia? we wtorek od godz. 20.00 bez udziału wiernych w kościele. Zapraszamy wszystkich do udziału za pośrednictwem internetu.
  • W następną niedzielę obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Koronka do Miłosierdzia Bożego i uroczysta Msza św. o godz. 15.00. Będzie ona transmitowana przez internet, a także przez kanał telewizji kablowej Tel-Kab.
  • Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy wspierają naszą parafię przez wpłaty indywidualne lub na konto parafialne. Pragniemy odwdzięczyć się modlitwą za wszystkich ofiarodawców w każdą pierwszą niedzielę miesiąca w trakcie Mszy św. o godz. 12.00. Bóg zapłać.
  • Życzenia świąteczne:

Kochani,

Duszpasterze parafii św. Kazimierza w tym niespokojnym czasie przekazują życzenia zdrowia, siły i wytrwałości oraz wszelkich łask od Zmartwychwstałego.

Msze święte

w niedziele:
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 16:00, 18:00

w dni powszednie:
6:30, 8:00, 17:00 (od poniedziałku do piątku), 18:00

Kancelaria Parafialna

czynna
w dni powszednie
OPRÓCZ ŚRODY
10:00-11:00 i 15:00-17:00
w soboty (bez spraw cmentarnych):
10:00-11:00

Parafia św. Kazimierza w Pruszkowie

ul. Kraszewskiego 23
05-800 Pruszków

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.