Ogłoszenia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (12 kwietnia 2020)

• Msze św. w niedziele i dni powszednie będą odprawiane tak jak dotychczas. W związku ze stanem epidemii zachęcamy do skorzystania z dyspensy i uczestniczenia we Mszy św. za pośrednictwem mediów. Do kościoła zapraszamy jedynie osoby, które zamówiły intencje mszalne. Prosimy pozostać w domu.
  • W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w niedziele. Przedłużamy radość ze Zmartwychwstania Pana Jezusa do 8 dni Oktawy Wielkanocnej. Liturgicznie każdy dzień traktowany jest jak Niedziela Zmartwychwstania. W piątek w Oktawie (17.04.2020) post nie obowiązuje.
  • Wszystkie Msze św. w Niedzielę Zmartwychwstania i Poniedziałek Wielkanocny będą transmitowane przez internet. Dodatkowo Msze św. o godz. 9.00 będą transmitowane przez pruszkowskie POPradio (92,8 fm), a Msze św. o godz. 18.00 przez kanał telewizji kablowej Tel-Kab.
  • Tradycyjnie w II Dzień Świąt Wielkanocnych modlitwą i ofiarą wspieramy uczelnie katolickie tak ważne i potrzebne w naszej Ojczyźnie, m.in. Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie i KUL.
  • ?Godzina Uwielbienia? we wtorek od godz. 20.00 bez udziału wiernych w kościele. Zapraszamy wszystkich do udziału za pośrednictwem internetu.
  • W następną niedzielę obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Koronka do Miłosierdzia Bożego i uroczysta Msza św. o godz. 15.00. Będzie ona transmitowana przez internet, a także przez kanał telewizji kablowej Tel-Kab.
  • Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy wspierają naszą parafię przez wpłaty indywidualne lub na konto parafialne. Pragniemy odwdzięczyć się modlitwą za wszystkich ofiarodawców w każdą pierwszą niedzielę miesiąca w trakcie Mszy św. o godz. 12.00. Bóg zapłać.
  • Życzenia świąteczne:

Kochani,

Duszpasterze parafii św. Kazimierza w tym niespokojnym czasie przekazują życzenia zdrowia, siły i wytrwałości oraz wszelkich łask od Zmartwychwstałego.

w soboty: 10:00-11:00