Ogłoszenia – V Niedziela Zwykła (7 lutego 2021)

1. Dziękujemy za stosowanie się do przepisów sanitarnych obowiązku zasłaniania nosa i ust w kościele oraz dezynfekcji dłoni przy wejściu do kościoła i przy podejściu do konfesjonału.
  2. Dodatkowa Msza św. dzisiaj (w niedzielę) o godz. 16.00.
  3. Dzisiaj (w niedzielę) przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca. Nabożeństwo z Adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00.
  4. Godzina Uwielbienia we wtorek o godz. 20.00.
  5. W czwartek przypada XXIX Światowy Dzień Chorego. Podczas wszystkich Mszy św. w sposób szczególny będziemy modlić się za chorych i pracowników służb medycznych.
  6. W piątek przypada 3 rocznica śmierci ks. Prałata Józefa Podstawki. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona tego dnia o godz. 8.00.
  7. Uroczysta Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.

Możliwość skorzystania z Sakramentu pokuty w piątek od godz. 15.00 do 16.00.

1. Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w piątek o godz. 18.00.
  2. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia:
    – w środę – Wspomnienie św. Scholastyki, Dziewicy;
    – w czwartek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.
  3. Zapraszamy na Mszę św. z okazji rocznicy powstania Armii Krajowej w następną niedzielę o godz. 18.00.
  4. Kontynuujemy wizytę duszpasterską w formie spotkań w kościele. Zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic na godz. 17.00 lub 19.00 według ogłoszonego planu. Po Mszy św. odbędzie się krótkie spotkanie, na koniec którego kapłani udzielą indywidualnego uroczystego błogosławieństwa kolędowego. Każdy będzie mógł zabrać broszurę kolędową, gdzie m.in. zamieściliśmy wspólną modlitwę, którą można odmówić razem z rodziną po powrocie do domu, książkę na temat Mszy świętej, pamiątkowe obrazki kolędowe, wodę święconą w buteleczkach. Ofiary zebrane na tace podczas Mszy św. kolędowych będą przeznaczone na remont wież naszego kościoła. Osoby, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniu kolędowym w kościele wyznaczonego dnia, zapraszamy do udziału w spotkaniu z inną grupą wiernych w wybranym przez siebie terminie.

TRZECIA FORMA WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ

PLAN SPOTKAŃ W KOŚCIELE

Dzień

Ulice

Armii Krajowej, Marii

Srebrna, Żwirowa, Ceglana, Ceramiczna, Cegielniana

Wołowskiego, Letniskowa

Komorowska, Przeskok, Zakątna

Polna, Niklowa, Targowa

Pasażerska, Ewy

Andrzeja, Stawowa, PCK, Adama

Księcia Józefa, Ostoja

Spotkania odbędą się na Mszy św. o godz. 17.00 i 19.00. Po Mszy św. prosimy o pozostanie na krótkie spotkanie kolędowe, na koniec którego księża udzielą indywidualnego błogosławieństwa kolędowego. Uczestnicy spotkania otrzymają pamiątkowe książki i obrazki kolędowe.

1. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 16:00, 18:00

w soboty: