Ogłoszenia – VI Niedziela Zwykła

16 lutego 2020
 • W tym tygodniu kończymy Wizytę Duszpasterską. Osoby, które z różnych przyczyn nie przyjęły księdza w zaproponowanym przez nas terminie mogą jeszcze zapisać się w zakrystii lub kancelarii (osobiście bądź telefonicznie) na wizytę duszpasterską na indywidualne zaproszenie, która odbędzie się w poniedziałek i wtorek (17 i 18 lutego).
 • ?Godzina Uwielbienia? we wtorek od godz. 20.00.
 • Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Myśląc z Wyszyńskim, którego tematem będzie: Czas to miłość. Społeczna krucjata miłości. Spotkanie odbędzie się w czwartek o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Domu Arcybiskupów Warszawskich.
 • W sobotę przypada Święto Katedry św. Piotra, Apostoła.
 • W następną niedzielę będziemy gościć w naszej wspólnocie Ks. Piotra Matwiejczuka, proboszcza par. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Różnowie pod Olsztynem, który poprosił nas o wsparcie budowy kościoła parafialnego. Parafia ta jest bardzo mała i nie jest w stanie wybudować kościoła z własnych środków. Ks. Piotr wygłosi do nas słowo Boże, a po Mszy św. będzie zbierał ofiary do puszek na ten cel. Życzymy Ks. Piotrowi Bożego błogosławieństwa w budowaniu Kościoła duchowego i materialnego. Szczęść Boże.
 • W następną niedzielę rozpocznie się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Prosimy o włączenie w tym czasie intencji o trzeźwość narodu do swojej osobistej modlitwy.
 • Trwają przygotowania do beatyfikacji ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski, która odbędzie się w niedzielę 7 czerwca o godz. 12.00 na pl. Piłsudskiego w Warszawie. Rozpoczynamy zapisy na wejściówki na uroczystości beatyfikacyjne. Prosimy osoby, które chciałyby je otrzymać o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii (osobiście bądź telefonicznie) do 1 marca.
 • Zachęcamy do udziału w 12-sto dniowej, autokarowej pielgrzymce do Lourdes z pobytem na Costa Brava. Pielgrzymi odwiedzą m.in. Lourdes, La Salette, Carcassonne, Montserrat, Barcelonę, Mediolan, Weronę, Padwę. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 20 czerwca do 1 lipca 2020 roku. Szczegóły w zakrystii lub kancelarii.
 • Kontynuujemy codzienne czytanie Katechizmu Kościoła Katolickiego. Siódma część katechizmu na najbliższy tydzień została wydrukowana i znajduje się na stoliku przy wyjściu z kościoła.
 • Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
 • Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Msze święte

w niedziele:
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 16:00, 18:00

w dni powszednie:
6:30, 8:00, 17:00 (od poniedziałku do piątku), 18:00

Kancelaria Parafialna

czynna
w dni powszednie
OPRÓCZ ŚRODY
10:00-11:00 i 15:00-17:00
w soboty (bez spraw cmentarnych):
10:00-11:00

Parafia św. Kazimierza w Pruszkowie

ul. Kraszewskiego 23
05-800 Pruszków

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne:

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę cookies, żeby dowiedzieć się więcej.