Ogłoszenia – VI Niedziela Zwykła

16 lutego 2020
  • W tym tygodniu kończymy Wizytę Duszpasterską. Osoby, które z różnych przyczyn nie przyjęły księdza w zaproponowanym przez nas terminie mogą jeszcze zapisać się w zakrystii lub kancelarii (osobiście bądź telefonicznie) na wizytę duszpasterską na indywidualne zaproszenie, która odbędzie się w poniedziałek i wtorek (17 i 18 lutego).
  • ?Godzina Uwielbienia? we wtorek od godz. 20.00.
  • Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Myśląc z Wyszyńskim, którego tematem będzie: Czas to miłość. Społeczna krucjata miłości. Spotkanie odbędzie się w czwartek o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Domu Arcybiskupów Warszawskich.
  • W sobotę przypada Święto Katedry św. Piotra, Apostoła.
  • W następną niedzielę będziemy gościć w naszej wspólnocie Ks. Piotra Matwiejczuka, proboszcza par. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Różnowie pod Olsztynem, który poprosił nas o wsparcie budowy kościoła parafialnego. Parafia ta jest bardzo mała i nie jest w stanie wybudować kościoła z własnych środków. Ks. Piotr wygłosi do nas słowo Boże, a po Mszy św. będzie zbierał ofiary do puszek na ten cel. Życzymy Ks. Piotrowi Bożego błogosławieństwa w budowaniu Kościoła duchowego i materialnego. Szczęść Boże.
  • W następną niedzielę rozpocznie się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Prosimy o włączenie w tym czasie intencji o trzeźwość narodu do swojej osobistej modlitwy.
  • Trwają przygotowania do beatyfikacji ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski, która odbędzie się w niedzielę 7 czerwca o godz. 12.00 na pl. Piłsudskiego w Warszawie. Rozpoczynamy zapisy na wejściówki na uroczystości beatyfikacyjne. Prosimy osoby, które chciałyby je otrzymać o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii (osobiście bądź telefonicznie) do 1 marca.
  • Zachęcamy do udziału w 12-sto dniowej, autokarowej pielgrzymce do Lourdes z pobytem na Costa Brava. Pielgrzymi odwiedzą m.in. Lourdes, La Salette, Carcassonne, Montserrat, Barcelonę, Mediolan, Weronę, Padwę. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 20 czerwca do 1 lipca 2020 roku. Szczegóły w zakrystii lub kancelarii.
  • Kontynuujemy codzienne czytanie Katechizmu Kościoła Katolickiego. Siódma część katechizmu na najbliższy tydzień została wydrukowana i znajduje się na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  • Zapowiedzi w niedzielę o godz. 12.00.
  • Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

w soboty: 10:00-11:00