Ogłoszenia – XVI Niedziela Zwykła (18 lipca 2021)

1. Uroczysta Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
  2. W tym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia:
    – w czwartek – Święto św. Marii Magdaleny;
    – w piątek – Święto św. Brygidy, Zakonnicy, Patronki Europy;
    – w sobotę – Wspomnienie św. Kingi, Dziewicy.
  3. W przyszłą niedzielę przypada Święto św. Krzysztofa, Patrona Kierowców. W związku z tym po wszystkich Mszach św. organizujemy błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Zapraszamy najpierw do kościoła, tu będzie modlitwa, a po Mszy św. kapłani wyjdą z pamiątkowymi breloczkami do samochodów zaparkowanych na parkingu przy kościele i przy ulicach wokół kościoła. Najpierw na ul. Berenta, a następnie przejdą ulicami Kraszewskiego i Kościelną do ul. Hubala. Prosimy poczekać przy swoich samochodach.
  4. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach na Jasną Górę: Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymce Metropolitalnej, która wyruszy 5 sierpnia oraz 310. Warszawskiej Pielgrzymce Pieszej organizowanej przez Ojców Paulinów, która wyruszy 6 sierpnia.
  5. Rycerze Jana Pawła II przygotowali piękny kalendarz na rok 2022 „Polscy Święci kanonizowani przez Św. Jana Pawła II”. Kalendarz można nabyć po Mszy św. przy wyjściu z kościoła. Cena 12 zł.
  6. W związku z trwającą pandemią COVID-19 i brakiem skutecznego lekarstwa Kościół Warszawski apeluje o szczepienie się dla dobra całej społeczności. Niech to będzie przykład konkretnej troski o dobro bliźniego, przykład dla wszystkich w Archidiecezji Warszawskiej przed zbliżającą się beatyfikacją.
  7. Zapowiedzi (o godz. 12.00).
  8. Z okazji wakacji życzymy urlopowiczom dobrego wypoczynku, pracującym siły i wytrwałości, a wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.

w soboty:

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne: