Ogłoszenia – XXI Niedziela Zwykła (22 sierpnia 2021)

• Dzisiaj kolejna rocznica śmierci bł. ks. Edwarda Detkensa, organizatora parafii, rektora kaplicy istniejącej w miejscu naszego kościoła parafialnego. Pamiętajmy w naszych osobistych modlitwach.
  • W piątek 6 sierpnia rozpoczęliśmy 33 dniowe rekolekcje – przygotowanie do beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia i Matki Elżbiety Róży Czackiej.

Zapraszamy codziennie do 8 września 15 minut przed mszą świętą wieczorową, czyli w niedziele o 18.45 a w dni powszednie o 17.45 na nabożeństwo z modlitwą o jak najlepsze duchowe owoce beatyfikacji.

Wszystkich uczestników rekolekcji i wszystkich chętnych zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w ramach rekolekcji w piątek 27 sierpnia po Koronce do Miłosierdzia Bożego około 15.30.

Tekst rozważań i nagranie audio dostępne codziennie na naszej stronie parafialnej www.parafiaswkazimierza.pl

• Uroczysta Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
  • Przypominamy i zapraszamy do osobistej modlitwy i Adoracji Najświętszego Sakramentu codziennie oprócz niedziel w kaplicy Adoracji od 8.30 do 18.00
  • W tym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia:
    – we wtorek – Święto św. Bartłomieja, Apostoła;

– w czwartek – Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej

– w piątek – wspom. św. Moniki

– w sobotę – wspom. św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

• Z okazji beatyfikacji Sługi Bożego kard. Stefan Wyszyńskiego Akcja Katolicka przygotowała okolicznościowy plakat. Zamieśćmy plakat już teraz w oknach naszych domów, dajmy świadectwo naszej wiary i wierności Prymasowi Tysiąclecia. Plakaty do nabycia w Kiosku Parafialnym a dochód ze sprzedaży przeznaczony na działalność Akcji Katolickiej.
  • Prezydent Miasta Pruszkowa przypomina o obowiązku (do końca września) wzięcia udziału w Spisie Powszechnym. Więcej informacji w gablotach przed kościołem.
  • Zapowiedzi (o godz. 12.00).
  • Z okazji wakacji życzymy urlopowiczom dobrego wypoczynku, pracującym siły i wytrwałości, a wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.

6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 16:00, 18:00

w soboty:

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne: