Ogłoszenia – XXVIII Niedziela Zwykła (10 października 2021)

1. Dzisiaj (w niedzielę) przypada XXI Dzień Papieski pod hasłem: Nie lękajcie się! Tradycyjna zbiórka do puszek na prowadzony przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia program stypendialny wyrównujący szanse edukacyjne młodzieży, pochodzącej z małych miejscowości po wszystkich Mszach św.
  2. Nabożeństwo różańcowe dzisiaj (w niedzielę) o godz. 17.00. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie są odprawiane po Mszy św. wieczornej, czyli ok. godz. 18.30. Wszystkie dzieci, a zwłaszcza pierwszokomunijne zapraszamy w czwartki o godz. 18.30.
  3. Intencje Mszalne na rok 2022 będą przyjmowane od poniedziałku (11 października) od godz. 9.00. W poniedziałek i wtorek intencje będą przyjmowane w dolnym kościele, a w następne dni wyłącznie w kancelarii.
  4. Zapraszamy na kolejne spotkanie kandydatów do Bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych, którzy w tym roku rozpoczęli przygotowanie do tego sakramentu. Zapraszamy w poniedziałek najpierw na Mszę św. o godz. 18.00 i nabożeństwo różańcowe, a następnie na spotkanie w kościele.
  5. Godzina Uwielbienia” we wtorek o godz. 20.00.
  6. Nabożeństwo Fatimskie z racji 13. dnia miesiąca połączone z modlitwą różańcową w środę po Mszy św. wieczornej.
  7. Uroczysta Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
    Możliwość skorzystania z Sakramentu pokuty w piątek od godz. 15.00 do 16.00.
  8. Spotkanie Bielanek w piątek o godz. 17.15 w dolnym kościele. Zapraszamy na to spotkanie również wszystkie dziewczynki, które chciałyby być Bielankami.
  9. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia:
    – w środę – Wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, Kapłana;
    – w piątek – Wspomnienie Św. Teresy z Avili, Dziewicy i Doktora Kościoła;
    – w sobotę – Wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej. 43 rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na Ojca Świętego Jana Pawła II.
  10. Nasza parafialna Caritas regularnie wspiera osoby potrzebujące pomocy. W związku z tym organizujemy zbiórkę do puszek w następną niedzielę po wszystkich Mszach świętych.
  11. Nasza parafia wraz z Rycerzami Jana Pawła II organizuje zbiórkę krwi, która jest niezwykle potrzebna do ratowania zdrowia i życia ludzi. Krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie zaparkowany przy kościele w następną niedzielę od godz. 10.00 do 14.00. Zachęcamy do oddawania krwi.

1. Zapraszamy na bardzo ciekawe wydarzenie pod nazwą Qulturalne Bierzmowanie, które odbędzie się pod Patronatem parafii pruszkowskich i Prezydenta Miasta w czwartek 21 października o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Sportu na Zniczu. W programie koncert zespołu dlaTego, prezentacja multimedialna i świadectwa. Zapraszamy młodzież, zarówno przed jak i po Bierzmowaniu. Wstęp wolny.
  2. Bielanki rozprowadzają (sprzedawają) książki, modlitewniki, magnesy i zakładki do książek z bł. kard. Stefanem Wyszyńskim dzisiaj (w niedzielę) po wszystkich Mszach świętych. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na fundusz Bielanek. Zapraszamy.
  4. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.

6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 16:00, 18:00

w soboty:

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne: