V Niedziela Wielkiego Postu (3 marca 2022) – OGŁOSZENIA

1. Dzisiaj (w niedzielę) przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Nabożeństwem Gorzkich Żali o godz. 17.00. Za udział w Gorzkich Żalach można zyskać we wszystkich kościołach w Polsce odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Wielkanocne Świece Caritas, z których dochód przeznaczony jest na paczki świąteczne dla potrzebujących rodzin z naszej parafii, są do nabycia w kancelarii oraz zakrystii.
  3. Godzina Uwielbienia we wtorek o godz. 20.00.
  4. W czwartek przypada Pierwszy Czwartek Miesiąca. Msza św. o Jezusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie oraz modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych również z naszej parafii o godz. 18.00.
  5. Spotkanie liderów grup i wspólnot parafialnych w związku z Drogą Krzyżową ulicami miasta w czwartek o godz. 19.00 w sali przy kancelarii.
  6. Uroczysta Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
Możliwość skorzystania z Sakramentu pokuty w piątek od godz. 15.00 do 16.00.
  1. Siostra Alicja zaprasza dziewczęta na spotkanie Bielanek i Kandydatek w piątek o godz. 17.15.
  2. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami miasta w piątek o godz. 20.00. Droga Krzyżowa rozpocznie się w kościele i będzie wiodła następującymi ulicami: Berenta, Komorowską, Ceramiczną, Lipową, Kraszewskiego, Berenta i zakończymy w kościele. W czasie Drogi Krzyżowej będzie niesiony krzyż, pochodnie i świece. Prosimy o przyniesienie świec. Od jednej do drugiej stacji Drogi Krzyżowej będą niosły krzyż wyznaczone grupy i wspólnoty parafialne. Tego dnia nie będzie żadnej innej Drogi Krzyżowej. Wszystkich zapraszamy w piątek na godz. 20.00.
  3. Ks. Józef zaprasza Kandydatów, Ministrantów i Lektorów wraz z Rodzicami w sobotę o 14.00 do dolnego kościoła na Wielkopostny Dzień Skupienia Liturgicznej Służby Ołtarza. W programie także odprawa liturgiczna przed świętami.
  4. Akty chrztów na Święta Wielkanocne będą spisywane do piątku. Konferencja przedchrzcielna w sobotę o godz. 19.00. Prosimy rodziców o zgłaszanie się z kompletem wymaganych dokumentów.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa. Przynosimy do kościoła palmy na pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy, gdzie dokona się Jego męka, śmierć i zmartwychwstanie.
  6. Zapraszamy na Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez Bielanki i dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 wraz z S. Alicją w Niedzielę Palmową po Mszy św. o godz. 10.30 w dolnym kościele.
  7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych w następny poniedziałek (11 kwietnia). Zapraszamy najpierw na Mszę św. o godz. 18.00, a następnie na katechezę z ks. Kamilem w kościele.
  8. Dzisiaj (w niedzielę) po Mszach świętych oraz w Niedzielę Palmową przed Mszami ministranci naszej parafii będą rozprowadzać palmy wielkanocne. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na fundusz ministrancki. Zachęcamy do nabywania palm u ministrantów.
  9. Caritas parafialna organizuje zbiórkę do puszek na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących w naszej parafii dzisiaj po wszystkich Mszach św.
  10. W biuletyniein.: intencje Mszy świętych na bieżący tydzień,
– o św. Juliannie od Bożego Ciała, której wspomnienie wypada we wtorek, a z okazji Pierwszej Niedzieli Miesiąca o prawdziwej, realnej Obecności Jezusa w Eucharystii… – zadania dla dzieci i krzyżówka z nagrodami,
  1. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.

6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 16:00, 18:00

6:30, 8:00, 17:00 (od poniedziałku do piątku), 18:00

w soboty (bez spraw cmentarnych):

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne: