V Niedziela Zwykła (6 lutego 2022) – OGŁOSZENIA

1. Dzisiaj (w niedzielę) przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca. Nabożeństwo z Adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00.
  2. W poniedziałek kończymy wizytę duszpasterską w formie spotkań w kościele. Tego dnia zapraszamy do kościoła na Mszę św. o godz. 19.00 mieszkańców domów i bloków przy ul. Księcia Józefa oraz Ostoi.
  3. Godzina Uwielbienia we wtorek o godz. 20.00.
  4. W piątek przypada XXX Światowy Dzień Chorego. Podczas wszystkich Mszy św. w sposób szczególny będziemy modlić się za chorych i pracowników służb medycznych.

Dodatkowa Msza św. w intencji Chorych z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych w piątek o godz. 10.00 w naszym kościele. Spowiedź przed Mszą św. Msza św. będzie także transmitowana przez internet.

1. Uroczysta Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
    Możliwość skorzystania z Sakramentu pokuty w piątek od godz. 15.00 do 16.00.
  2. Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w piątek o godz. 18.00.
  3. W sobotę przypada 4 rocznica śmierci śp. ks. Prałata Józefa Podstawki. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona tego dnia o godz. 18.00.
  4. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia:
    – w czwartek – Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy;
    – w piątek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.
  5. Zapraszamy na Mszę św. z okazji 80. rocznicy powstania Armii Krajowej w następną niedzielę o godz. 18.00.
  6. W biuletyniein.:

– intencje Mszy świętych na bieżący tydzień

– ciąg dalszy życiorysu bł. abp Jerzego Matulewicza – założyciela Sióstr Eucharystek

– modlitwa św. Jana Pawła II za chorych i umierających

– o cudownej Hostii unoszącej się nad bagnami – Cud Eucharystyczny w Poznaniu

– oraz zadania dla dzieci i krzyżówka z nagrodami

1. W związku z dużą ilością zakażeń koronawirusem oraz koniecznością przeciwdziałania temu, przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele, zarówno przez zaszczepionych jak i przez niezaszczepionych. Jest to wyraz odpowiedzialności za siebie i drugiego człowieka.
  2. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.

6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 16:00, 18:00

6:30, 8:00, 17:00 (od poniedziałku do piątku), 18:00

w soboty (bez spraw cmentarnych):

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać na bieżąco ogłoszenia parafialne: