Wizyta duszpasterska ("Kolęda") 2020/2021

Informacje ogólnePlan "Kolędy"

Informacje ogólne

W tym roku, z powodów trwającej w naszym kraju epidemii – nie będzie wizyty duszpasterskiej w dotychczasowej formie, czyli według ustalonego planu.

W związku z tym, że sytuacja epidemiczna nadal jest poważna i kwarantanna narodowa została przedłużona, postanowiliśmy, że kolęda tradycyjna na zaproszenie nie odbędzie się. Osoby, które chciałyby umówić się na kolędę online, prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą mailową na adres kancelaria@parafiaswkazimierza.pl. Wszystkich zapraszamy również na spotkania kolędowe w kościele.

W poniedziałek (18 stycznia) rozpoczynamy wizytę duszpasterską w formie spotkań w kościele. W związku z odwołaniem kolędy tradycyjnej na zaproszenie i dużym zainteresowaniem wiernych wizytą duszpasterską, spotkania te będą odbywać się o godz. 17.00 i 19.00, a nie jak uprzednio informowaliśmy o godz. 18.00. Zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic na godz. 17.00 lub 19.00 według planu ogłoszonego tydzień temu. Po Mszy św. odbędzie się krótkie spotkanie, na koniec którego kapłani udzielą indywidualnego uroczystego błogosławieństwa kolędowego. Każdy będzie mógł zabrać broszurę kolędową, gdzie m.in. zamieściliśmy wspólną modlitwę, którą można odmówić razem z rodziną po powrocie do domu, książkę na temat Mszy świętej, pamiątkowe obrazki kolędowe, wodę święconą w buteleczkach. Ofiary zebrane na tace podczas Mszy św. kolędowych będą przeznaczone na remont wież naszego kościoła.

Kolęda online odbędzie się w piątek 5 lutego w godz. 17.00 – 20.30 i w sobotę 6 lutego w godz. 11.00 – 14.00. Osoby, które zapisały się na kolędę online otrzymały na podany przez siebie adres e-mail link do formularza, gdzie mogą wybrać termin, tzn. dzień i godzinę spotkania. W dniu poprzedzającym termin spotkania otrzymają Państwo link do spotkania na platformie ZOOM.

TRZECIA FORMA WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ PLAN SPOTKAŃ W KOŚCIELE

Andrzeja, Stawowa, PCK, Adama

Księcia Józefa, Ostoja

Boże Narodzenie